Yasak Elma yeni bölüm varmı? 30 Mart Niye Yok Oynamıyor?

FOX TV’nin izlenme rekorları kıran yapımı Yasak Elma 75.bölüm olacak mı? Yeni bölüm var mı? Soruları dizinin hayranlarının aklını kurcalıyor ve merak ediyorlar. Son günlerde bir çok dizi set çalışmalarını durdurdu ve yeni bölümlerini yayınlamıyor. Peki, Yasak Elma yeni bölüm varmı? 30 Mart 2020 Niye Yok Oynamıyor? detaylar haberimizde…

Yasak Elma yeni bölüm var mı?

Çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan Yasak Elma dizisi her şeyi ile takip ediliyor. Özellikle yeni bölümleri ne zaman var mı? Yok mu? Soruları çok araştırılıyor. Ama son dönemde yaşanan Koronavirüs salgını ile mücadele nedeniyle durdurulan set çalışmaları dizi sektörünü fena vurdu. Hal böyle olunca Yasak Elma 75. bölüm 30 mart 2020 tarihinde yayınlanmayacak.

Yasak Elma 30 Mart Niye Yok Oynamıyor?

Dediğimiz gibi asıl neden Koronavirüs ile mücadele kapsamında ama bir başka neden ise son zamanlarda reklam gelirlerinin düşmesinden dolayı bir çok yapım ekrana gelmiyor. Yasak Elma dizisinin yeni bölümlerinin stok bölümlerinin olduğu duyumlarını alıyoruz ama FOX TV bu dönemde bunları yayınlar mı bilinmez. Ama bu durum düzeldiğinde yeni bölümler ekrana gelmeye devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.