20 Mayıs Survivor sembol oyununu kim kazandı?

TV8 kanalında ekrana gelen ve çok büyük bir izleyici kitlesi olan Survivor’da bugün bireysel sembol oyunu oynandı. Acun Medya yapımı olan ve Dominik Cumhuriyetinde çekimleri devam eden yarışmanın her anı hayranları tarafından takip ediliyor.

20 Mayıs Survivor Ünlüler Gönüllüler bireysel sembol oyununu kim kazandı?

Bu oyunda tüm yarışmacılar kendi hesaplarına yarışıyor. Diğer oyunlarda takım halinde oynanan oyunlarda en önemli olan bireysel ödül oyunu nasıl oluyor? Erkek ve Kadın yarışmacıların ayrı oynadığı sembol oyununda, kazanan yarışmacılar hem sembol kazanıyor hemde yemek ödülü kazanıyor.

20 Mayıs 2020 Survivor bireysel sembol oyunu oynandı

Bu oyunda erkek ve kadın yarışmacılar ayrı olarak yarışıyor. Yarışan bu yarışmacıların bugünkü ödülü ise kıymalı pide oldu. Kim kazanırsa bir arkadaşı ile bu ödülü paylaşıyor.

Survivor sembol oyununu kazanmak için büyük mücadele

Bu oyun çok önemli yemek yeme fırsatı yakalanıyor ve aynı zamanda kazanan bir yarışmacı sembol sahibi oluyor. Kazandıkları semboller ile finale daha sağlam adımlar atıyorlar.

20 Mayıs Survivor sembol oyununu kazanan erkek ve kadın yarışmacı kim oldu?

Erkeklerde sembol oyununu kazanan isim, ARDAHAN oldu. Kadınlarda sembol oyununu kazanan isim, NİSA oldu ve tam 4 sembol sahibi oldu. Ardahan kazandığı kıymalı pide için Evrim’i seçerken, Nisa ise Cemal Can’ı seçti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.