Lezzet Düşkünleri Yarışması Sunucusu Kim? Ödülü Ne?

TV8’de Lezzet Düşkünleri yarışması başlıyor! 25 Mayıs pazartesi günü ilk bölümü ile ekrana gelecek. Gündüz kuşağında farklılık yapmak isteyen TV8 Yemekteyiz’den sonra yine bir yemek yarışması ile izleyenlerle buluşacak.

LEZZET DÜŞKÜNLERİ YARIŞMASI NASIL BİR YARIŞMA?

Yepyeni bir içerik ile ekranda olacak olan yarışmada amatör ve profesyoneller bir araya gelecek. Bu yarışma bir hafta devam edecek ve hafta finali olacak. Lezzet Düşkünleri haftanın finalinde kazanan ve elenen yarışmacılar belli olacak. Elenen yarışmacıların yerine her hafta pazartesi günü yeni bir çift yarışmaya dahil olacak.

Lezzet Düşkünleri sunucusu kim? Şimdiden merak ediliyor. Birde ödülü ne olacak. Hafta finalinde kazanan yarışmacılara hangi ödül verilecek. Tüm bu soruların cevabını 25 Mayıs Lezzet Düşkünleri ilk bölümünde TV8’de öğreneceğiz.

LEZZET DÜŞKÜNLERİ NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

TV8 kanalından Lezzet Düşkünleri yarışmasının 25 Mayıs pazartesi günü ekrana geleceği bilgisi verildi. “Lezzet Düşkünleri” 25 Mayıs Pazartesi günü saat 15.45’te TV8 ekranlarında olacak.

TV8 NEDEN BÖYLE BİR YARIŞMAYI YAYIN AKIŞINA ALDI?

Daha önce uzun süre Yemekteyiz yarışma programı ile gündüz kuşağı yayın akışını dolduran kanal, bu yarışmayı sonlandırdı ve bir açık oldu. Bu açığın yerini yine bir yemek yarışması ile doldurmak istiyor. Bu neden ile Lezzet Düşkünleri yarışmasını ekrana getirecek.

LEZZET DÜŞKÜNLERİ SUNUCUSU KİM? ÖDÜLÜ NE?

Ünlü şef Gabriele Sponza Lezzet Düşkünleri yarışmasını sunuyor. Peki, Ünlü şef Gabriele Sponza Kim? İzmir’li bir ailenin oğlu olan şef, aslı İtalyan. Öyle bir yemek tutkusu var ki uğruna ailesinin şirketindeki patronluğu bırakmış. Gabriele Sponza Özyeğin Üniversitesi’nde aşçı yetiştiriyor.

Lezzet Düşkünleri ödülü ne? Her haftanın finalinde bir çift büyük ödülün sahibi olacak. Ama henüz TV8 kanalından büyük ödülün ne olduğu bilgisi verilmedi. Yemek yarışmalarında genelde ödül olarak hafta finalinde para ödülü veriliyor. TV8’in bu yeni yarışması Lezzet Düşkünleri hakkındaki tüm görüşlerinizi aşağıdan yorum kısmından yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.