Zahide Yetiş’le 1 Haziran’da kaldığı yerden devam edecek!

Show TV’de hafta içi her gün ekrana gelen Zahide Yetiş’le programı Koronavirüs Salgını nedeniyle ara vermişti. İzleyenler merak ediyorlardı program devam edecek Mi? Yoksa sezon finaline Mi gidecek? Soruları akılları kurcalıyordu. Müjdeli haber geldi ve Zahide Yetiş’le programının haziran ayı ile yaz sezonunda devam etmesine karar verildi.

Zahide Yetiş’le 1 Haziran’da Show TV’de

Show TV’de uzun süredir ekrana gelen program kaldığı yerden yine kendi kanalında hafta içi her gün izleyenler ile buluşacak.

Zahide Yetiş’le programı tekrar Show TV’de

Koronavirüs tüm sektörleri etkilemişti. Özellikle dizi, film ve gündüz kuşağı programlarının durmasına yol açmıştı. Ama Show TV kanalı aldığı karar ile Zahide Yetiş’in sunduğu programı yaz aylarında yeni bölümleri ile yayın akışına aldı.

Zahide Yetiş’le 1 Haziran 2020 Pazartesi canlı

Zahide Yetiş’le 1 Haziran’dan itibaren hafta içi her gün saat 09.30’da canlı yayınla Show TV’de! İlk bölümün tanıtım fragmanı yayınlandı.

Zahide Yetiş’le neden sezon finali yapmadı?

Programlar bilindiği gibi her yıl sezon finaline yaz aylarında çıkıyor ve 2 ay gibi bir süre ekrana ara veriyordu. 2020 yılında ise Koronavirüs salgını bu arayı öne çekmiş ve 2 aylık bir ara verdi. Zahide Yetiş’le programı da yeni bölümlerini hazırlamış ve sadece bir yer değişikliği ile kaldığı yerden yeni sezona devam etme kararı almıştır.

Show TV Zahide Yetiş’le programı yeni bölümlerine devam ediyor

Program yine önce sağlık parolasını öne alacak. Ama enfes tariflerin ve çok değerli konuklarında programda yer alacağını biliyoruz. Yaz aylarında evlerinizde hiç sıkılmayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.