Nizamı Alem Dizisi Oyuncuları İsimleri (TRT1)

Nizamı Alem Dizisi Oyuncuları İsimleri TRT 1 kanalının yeni yapımı şimdiden merak konusu oldu. Nizamı Alem Dizisi Selçuklu dönemini anlatacak. Anadolu ve tüm bölgeye nasıl düzen koydu bu dizide göreceğiz. Peki, Nizamı Alem Dizisi Oyuncuları İsimleri kimler detayları haberimizde…

TRT 1’DE YENİ DİZİ NİZAMI ALEM BAŞLIYOR!

Akli film tarafından hazırlanacak olan dizi, Kuşlarla Yolculuk ve Hay Sultan’ında yapımcısı. TRT 1 kanalı bu dizinin yayın hakkı için anlaşma yaptı. Serdar Özonalan dizinin senaryosunu yazdı. Dizinin ismi olarak kesin bilgi, Nizamı Alem oldu.

NİZAMI ALEM DİZİSİ NASIL BAŞARILI OLACAK MI?

Dizinin senaryosu tek kalemden yazılacak. Diriliş Ertuğrul gibi çok başarılı olmuş bir dizide görev yapan tecrübeli kalem bu dizide de başarılı olması bekleniyor.

NİZAMI ALEM DİZİSİ NE ZAMAN?

Henüz daha bu konuda bir bilgi yok. Ama oyuncularının kimler olacağı Haziran ayında yapılacak olan çalışmalar ile belli olmaya başlayacak. Nizamı Alem Dizisi Oyuncuları İsimleri belli oldukça buradan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

TRT 1 NEDEN NİZAMI ALEM DİZİSİNİ EKRANA GETİRECEK?

Kanal bu dizi ile Selçuklu zamanında yaşanan düzeni bu dizi ile anlatacak. Bu dönemde oluşan Devlet sistemini anlatacak aynı zamanda o dönemin içine sürükleyecek. TRT 1 Yaptığı tarihi diziler ile çok başarılı oluyor Nizamı Alem dizisi ile bu başarıyı devam ettirecek Mi?

NİZAMI ALEM DİZİSİ OYUNCULARI İSİMLERİ KİM?

Bu başlık altından haziran ve temmuz ayında seçilecek olan oyuncuların bilgilerini yazacağız. Güncel olarak diziye sonradan dahil olacak oyuncuları da buradan bulacaksınız.

NİZAM-İ ALEM OYUNCULARI

Nizamı Alem Ali Oğuz Şenol

Ali Oğuz Şenol, ekranda daha önce her hangi bir tarihi dizi veya yapımda görmediğimiz bir oyuncu. Bu diziden teklif gelmesi durumunda başrol oyuncusu olarak ilk kez bir tarihi dizi projesinde yer alacak. Daha önce Çınarın Gölgesinde ve Farklı Desenler gibi dizilerde yer almış ve daha sonra Adını Sen Koy dizisinde rol almıştı.Savaşçı dizisinde de bulunan Ali Oğuz Şenol devamında Hakan Muhafız dizisi gibi bir projede de bulunmuştur. Ali Oğuz Şenol, Bir Aile Hikayesi dizisinde Şükrü rolü çok beğenilmiş ve büyük başarı yakalamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.