Çarkıfelek 25 Mayıs 2020 Gonca Vuslateri, Cenk Eren ve Sedef İybar

Çarkıfelek 25 Mayıs 2020 Bayramın 2. günü Gonca Vuslateri, Cenk Eren ve Sedef İybar konuk oluyor! Bu senede Bayram özel bölümleri ile Kanal D ekranında yeni sunucusu Onur Büyüktopçu ile yerini alacak. Çarkıfelek Bayram özel 2. günü ünlü isimleri ile izleyenlerin karşısında yerini alacak ve eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Çarkıfelek 25 Mayıs 2020 Bayram Özel Bölümü Konukları

Çarkıfelek 25 Mayıs Bayramın 2. günü Bölümünde Konukları kimler merak ediliyor. Yeni sunucu Onur Büyüktopçu, çok heyecanlı. Ama tecrübesi ile bu efsane yarışmanın sunuculuğunun hakkını verecektir.

Onur Büyüktopçu’nun sunduğu Çarkıfelek 2020 Bayramın ikinci günü ünlü yarışmacı konukları, Gonca Vuslateri, Cenk Eren ve Sedef İybar oluyor. İkinci gün tanıtımı yayınlandı.

Çarkıfelek 2020 Gonca Vuslateri kimdir?

Doğum tarihi: 2 Eylül 1986 doğumlu, Bursa Boy: 1,63 m Eş: Edip Burak Ertoğan (e. 2015–2018) Kitaplar: Manik Serce Kardeşleri: Aslı Vuslateri. Kanal D’de yayınlanan “Yalan Dünya” dizisinde Orçun’un Sevgilisi Eylem karakterini ve dizinin ilerleyen bölümlerinde senaryoya dahil olan Vasfiye Teyze karakterlerini canlandırmaktadır.

Çarkıfelek 2020 Cenk Eren kimdir?

Asıl adı Yüksel Venedik olan Cenk Eren, 1966 yılında Ankara’da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini Ankara’da bitirdi. Liseden mezun olduktan sonra Kültür Bakanlığı Devlet Halk Dansları Topluluğu’nda 1 sene dansçı olarak görev yaptı.

Çarkıfelek 2020 Sedef İybar kimdir?

Profesyonel kariyerine 30’lu yaşlarında başlayan Sedef İybar, küçük yaşlardan bu yana yemek ve mutfakla iç içe. … TV dünyasında tesadüf eseri yer edinmeye başlayan Seda İybar, Turkmax Gurme’de sunduğu ‘Sedef’li Lezzetler’ programıyla tanındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.