Lezzet Düşkünleri Gizem özcan, Selen Özcan nereli, İnstagram hesabı ve Kimdir?

Lezzet Düşkünleri Gizem Özcan, Selen Özcan Nereli, İnstagram Hesabı Ve Kimdir? Gabriele Sponza’nın sunduğu Lezzet Düşkünleri yarışması merak ile bekleniyordu ve en sonunda izleyenler ile buluştu. İlk haftanın yarışmacıları ise Boğaçhan ve Taylan, Pınar ve Doğa, Sibel ve Emre, Burhan ve Gökhan, Gizem ve Selen ikilileri oldu. Bu yarışmacılardan dikkat çeken ve merak edilen Gizem ve Selen kardeşler soyadı nedir gibi sorulara kadar merak ediliyor. Gizem ve Selen Özcan kardeşler Nereli, İnstagram Hesabı Ve Kimdir? haberimizin devamında.

Lezzet Düşkünleri Gizem Özcan

İstanbul’da yaşayan Selen kardeşinden hiç ayrılmıyor. Gizem, kendini tanıtırken çok iddialı sözler söylüyor. Kardeşi ile bu yarışmada efsane olacağını ve çok konuşulacağını belirtiyor. Gizem tatlılar da uzman. Hukuk Fakültesinde okuyor.Gizem Özcan instagram hesabı www.instagram.com/gizemozcan.g

Lezzet Düşkünleri Selen Özcan

Aslen Kayserili olan 22 yaşındaki Selen Özcan hukuk öğrencisi. Yemek yapmayı babaannelerinde öğrenen Özcan’ın partneri ve kardeşi Gizem Özcan da hukuk öğrencisi. Tatlılar konusunda oldukça iddialı olan ikili aynı evde yaşıyorlar ve genel olarak iyi anlaşıyor.

Lezzet Düşkünleri tüm yarışmacıları için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.