Zahide yetiş'le gelin görün programı reyting kurbanı oldu!

Ahmet Yayla
By -
0

 Zahide Yetiş ile gelin görün neden final yaptı bitti?


Kanal d ekranlarında yeni sezona Büyük umutlar ile başlayan Zahide Yetiş ile gelin görün programı istenilen başarıyı gösteremedi.

Zahide Yetiş ile gelin görün neden bitti
Zahide Yetiş gelin görün programı neden final yaptı bitti?Geçtiğimiz hafta cuma günü final bölümüyle ekrana gelen Zahide Yetiş ile Gelin görün yarışma programı ekrana gelmeyince hayranları merak ederek internet üzerinden araştırma yapmaya başladı.  final yaptı bitti detayları haberimizde...
daha önce Show TV ekranında Zahide Yetiş ile Yetiş hayata programını sunan başarılı sunucu Zahide Yetiş Kanal d'ye transfer olmuş ve burada daha önce hiç yapmadığı bir yapıma başlamıştır.
Zahide yetiş'in yarışma programı bitti mi
Zahide Yetiş gelin görün yarışması neden bitti final yaptı?


Daha önce hiç böyle bir yarışma programında tecrübesi olmayan Zahide Yetiş hayranlarından uzunca bir süre sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu bu programa destek istedi ancak Zahide Yetiş hayranları gelin görün yarışmasına istenilen ilgiyi göstermedi bu da reytinglere yansıyınca Kanal d yayın akışında programı kaldırdı ve son olarak final bölümünü yayınlayarak programın bittiğini açıkladı.
Tags:

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum Gönder (0)