Kim Milyoner Olmak İster neden Yayınlanmadı yok? Final mi yaptı?

Ahmet Yayla
By -
0

 Kim Milyoner Olmak İster neden Yayınlanmadı yok? Final mi yaptı?Milliyet gazetesinin yazarı Sina Koloğlu sevilen yarışma Kim Milyoner Olmak İster ile ilgili kötü haberi açıkladı.

Kim Milyoner Olmak İster neden yok? 


Milyoner'i yayın akışında göremeyince kanala durumu soran Koloğlu "Sordum durumu. “Şimdilik ara verdik” dediler. Kenan İmirzalıoğlu’nun ‘Kurtlar Vadisi Kaos’ta oynayacağı hatta, fiyatının bile belirlendiği yazılıp, çiziliyor." ifadelerini kullandı. 

Koloğlu "Show TV deniyor. Sordum kanala. “Belli ki çekmek için bir hareket var. Bize gelen bir şey yok” bilgisi verildi. Yani bu dizi iddia edilen kanalda değil." dedi.

Koloğlu köşesinde Milyoner'in yeniden başlangıcıyla ilgili "Öğrendiğim, atv’nin haziran ayına kadar ara verdiği... “Dizilerin sezon finallerine göre” dediler. Bir dizi olabilir mi İmirzalıoğlu ile ilgili? “Üç ay sonra başlayacak tekrar yarışma, zannetmiyoruz” cevabı geldi." ifadelerini kullandı. 

Milyonerle ilgili sözlerini Koloğlu "Ne olursa olsun marka bir yarışma. Düşüşler olabilir. Daha iyi sorular mesela daha ‘yetkin’ yarışmacılar... Böyle bir dinlenmeye ihtiyaç vardı galiba." diyerek tamamladı.

Kaynak :Tv100

Tags:

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum Gönder (0)