Gönül Dağı Dizisi Elif'in babası Yalçın bakın kim çıktı gerçek adı nedir

T R T 1 kanalının muhteşem dizisi Gönül Dağı sivrihisar'da yeni bölümlerini çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.dizide geçen hikayeler, tüm izleyici kitlesi tarafından çok beğenilerek izleniyor, kimi zaman hüzünlü, kimi zaman da eğlenceli, anların yaşandığı dizi geniş kitlelere hitap ediyor.


Başrolünde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan ve Ecem Özkaya'nın yer aldığı dizi, cumartesi günü reytingler de 1. sırayı hiçbir rakibine bırakmıyor.

zaten reytingleri çok başarılı giden dizinin kadrosundan, eksilen oyuncu olmuyor denecek kadar az, aynı zamanda kadroya çok önemli isimleri de dâhil etmeye devam ediyor.


diziye yeni katılan her oyuncu bakıldığında reytinglere muhakkak katkıda bulunuyor. Gönül Dağı dizisinin yeni bölümüne başarılı usta bir oyuncu dâhil olacak.


yaprak dökümü ve arka Sokaklar gibi efsane olmuş, iki dizide yeni gelecek oyuncunun rol aldığı ortaya çıktı.


çok usta bir oyuncu Gönül Dağı dizisine katılıyor, Türk tiyatrosunun usta isimlerinden olan Cem Kurtoğlu, şimdilerde artık Gönül Dağı dizisinde sevenleriyle buluşacak.Cem Kurtoğlu dizide herkes tarafından çok sevilen Elif'in babası Yalçın rolünü oynayacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder