PSİKİYATRİNİN DUAYENİ PROF DR. ARİF VERİMLİ, MÜGE ANLI İLE TATLI SERT PROGRAMINDAN AYRILMA SEBEBİNİ İLK KEZ İTİRAF ETTİ

Ahmet Yayla
By -
0
PSİKİYATRİNİN DUAYENİ PROF DR. ARİF VERİMLİ,

MÜGE ANLI İLE TATLISERT PROGRAMINDAN AYRILMA SEBEBİNİ İLK KEZ İTİRAF ETTİ:

"MÜGE'NİN ŞEVKİ'Yİ DESTEKLEYEN TAVRINA BOZULUP, AYRILDIM"

Your Medya tarafından hazırlanan ve tv programları editörü Yasemin Özçelik'in sunduğu youtube programına konuk olan ünlü psikiyatri uzmanı Prof. Dr. Arif Verimli ses getirecek açıklamalarda bulundu. 14 yıl boyunca Müge Anlı'ya programda eşlik eden ünlü psikiyatrist, programdan neden ayrıldığını ilk kez açık yüreklilikle itiraf etti. İşte o cümleler…

"Samimi cevap vermek gerekirse kırgınım. Hiç ilgisi olmayan bir insan sizin konunuzla ilgili ahkam keserse ne yaparsınız? Ben buna bozuldum. Ve Müge'nin de bu hareketi destekleyen, arka çıkan hareketine bozuldum. Çıktım, gittim. Şevki Sözen Bey her gün alanıma giriyordu. Rica ettik, tartıştık, hiç dinlemedi.

"MÜGE BENİ SEVSEYDİ BÖYLE YAPMAZDI"

Sunucunun "Peki burada daha çok kırgın olduğunuz kişi kim? Müge Anlı mı yoksa Şevki Bey mi?" sorusuna ise "Artık ikisinin de hiç kıymeti yok benim için" cevabını verdi. Bunun üzerine Özçelik tekrar devreye girerek "Müge Anlı çok başarılı bir haberci. Belki canlı yayın enerjisiyle bir iletişim kazası olmuş olamaz mı? Çünkü ben magazincilik yıllarından biliyorum ki; sizi çok sever" dedi. Verimli'nin cevabı ise "Sevseydi böyle yapmazdı" oldu.

"DR. GÜLSEREN BUDAYICIOĞLU'NUN YAZAR YÖNÜ DAHA KUVVETLİ"

Programın diğer çarpıcı başlıklarından biri de psikiyatrist Arif Verimli'nin, meslektaşı Dr. Gülseren Budayıcıoğlu hakkındaki yorumları oldu. Ünlü psikiyatrist, meslektaşı Gülseren Budayıcıoğlu'nun gerçek hayat hikayelerini ekrana aktarmasıyla ilgili olarak "Ben olsam gerçek hayat hikayelerinden yola çıkamazdım. Bu bir eleştiri değil, kıymetli ve değerli bir insan. Bana göre yazar yönü daha kuvvetli. Onun yazdığı İstanbullu Gelin'i kaçırmamak için çaba sarf ettim"diyerek ses getirecek bir tartışmaya daha imza attı. 
Tags:

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum Gönder (0)