Altın Kelebek’in Parlayan Yıldızları kimler oldu? Dizi Haberleri

Ahmet Yayla
By -
0
Altın Kelebek’in Parlayan Yıldızları kimler oldu?

Ülkemizin en prestijli ödül törenlerinden Altın Kelebek bu yıl 48. kez düzenlenecek. Yarışmanın adayları kadar her yıl sponsor firma Pantene adına seçilen parlayan Yyldızları da merak konusu oluyor. Geçen yıl Menajerimi Ara dizisinin başrolü Ahsen Eroğlu, Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen ve Baht Oyunu dizisinin yıldızı Cemre Baysel parlayan yıldız seçilmişti. Bu yıl Üç Kız Kardeş’in Türkan’ı Özgü Kaya yarışmanın ilk parlayan yıldızı oldu.

İkinci parlayan yıldız Nilsu Berfin Aktaş oldu. Kuzey Yıldızı dizisiyle yıldızı parlayan ardından kısa sürede başrole yükselen genç yıldız, son olarak “Gelsin Hayat Bildiği Gibi” dizisinde seyirciyle buluşuyor.

 

Üçüncü parlayan yıldız ise Su Burcu Yazgı Coşkun…  Kardeşlerim dizisinde Asiye karakterine hayat veren başarılı yıldız ülkemizin en değerli yönetmenlerinden Çağan Irmak’ın da keşfettiği yetenekler arasında yer alıyor.

Bu yıl Altın Kelebek’te bir ilk yaşandı ve ilk kez bir erkek parlayan yıldız olarak seçildi. O isim Tarık Emir Tekin yani nam-ı diğer Taro Emir… Annesi Şevval Sam’ın izinden giden ve beyefendiliğiyle basın mensuplarının da kalbini fetheden oyuncu Altın Kelebek’te bir ilkin sembolü oldu.

Kaynak: Birsenaltuntas.com

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum Gönder (0)