Menderes İlçe Başkanı Süleyman Artçı, 15 Temmuz Kahramanları İçin Buluşma Düzenliyor

Ahmet Yayla
By -
0

15 Temmuz Cumartesi Gecesi Saat 20.00'de Konak Meydanı'nda İzmirli Hemşehrilerimizi Bekliyoruz Menderes ilçe başkanı Süleyman Artçı, 15 Temmuz Gecesi tankların üzerine yürüyerek ölümü kucaklayan ve milli iradenin kahramanları olarak anılan vatandaşlarımız için anlamlı bir etkinlik düzenliyor. İzmir'in tüm ilçe sakinleri, 15 Temmuz Cumartesi günü saat 20.00'de Konak Meydanı'nda gerçekleşecek buluşmaya davetlidir.


Bu önemli etkinlikte, Süleyman Artçı, tankların karşısında durarak cesaretleri ve vatanseverlikleriyle tanınan 15 Temmuz kahramanlarını onurlandırmak için bir araya gelmeyi planlıyor. Menderes ilçe başkanı, bu anlamlı etkinliğe tüm İzmirli hemşehrilerini katılmaya davet ediyor.


15 Temmuz 2016 tarihinde Türkiye'nin birlik ve beraberliğine yönelik gerçekleştirilmek istenen darbe girişimi, milletimizin kararlı duruşu ve kahramanlıkları sayesinde engellenmiştir. Bu olay, Türk halkının demokrasiye olan bağlılığını bir kez daha göstermiş ve 15 Temmuz, milletimiz için unutulmaz bir direniş günü haline gelmiştir.

Konak Meydanı 

Süleyman Artçı'nın öncülüğünde gerçekleşecek buluşma, 15 Temmuz gecesinde yaşananları hatırlatarak bu kahramanlıkları bir kez daha anmak ve şükranlarımızı sunmak amacını taşıyor. Konak Meydanı'nda gerçekleşecek etkinlik, milli iradenin zaferini kutlamak ve darbe girişimini bir daha yaşamamak adına birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için önemli bir fırsat sunuyor.

15 Temmuz Kahramanları 

Bu anlamlı etkinliğe katılarak, 15 Temmuz kahramanlarını anmak ve milli iradeye sahip çıkmak için tüm İzmirli hemşehrilerimizin desteklerini bekliyoruz. Birlikte, demokrasiye olan inancımızı bir kez daha vurgulayarak, Türkiye'nin geleceğine sahip çıkma kararlılığımızı gösterelim.

Tags:

Yorum Gönder

0Yorumlar

Yorum Gönder (0)