Ana sayfa Televizyon Bakanlık Devreye Girdi! Esrarengiz Palu ailesi ve Akılalmaz iddialar!

Bakanlık Devreye Girdi! Esrarengiz Palu ailesi ve Akılalmaz iddialar!

19
0

Meryem ve Melike Tahnal’ın başına ne geldi? ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında araştırılmaya devam edilen bu olay son durum ve gelişmeler aktarılmaya devam ediliyor.

Son gelişmelerde ne var? Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bu olay için devreye girdi bilgisi geldi. Palu ailesi için sağlık konularında ilgilenileceği ve Tuncer içinde suç duyurusunda bulunuldu.

Anlı, stüdyoda gelen bilgiyi şöyle aktardı: “Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Palu ailesi ile ilgili sağlık tedbirleri alacaklarını, ayrıca Tuncer Ustaer ile ilgili suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, özel olarak talimat vermiş. Bakanlık hem Kocaeli hem İzmir, İstanbul ve Ankara’daki il müdürlüklerini harekete geçirdi. Ayrıca İl sağlık müdürlükleri ile bağlantıya geçildi, birinci hedef ailenin sağlık tedbiri alınarak tedavi edilmesi yönünde tüm aile fertlerinin.” açıklama yapıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Palu ailesi
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Palu ailesi

İLGİLİ HABER: PALU AİLESİ OLAYI SON DURUM! KAZI YERİNDE KEMİK BULUNDU MERYEM TAHNAL’A MI AİT?

Anlı, kendisininde bir özel ricası olduğunu, “Tuncer beyin o sıra kendi bakımında olan iki çocuğu kendisinin, iki çocuk kemikleri bulunan Meryem’in, Recep ve Melike yok ortada. Melike öldürüldüğü ortada nereden bulacağız. Zaten ispirto içirilerek öldürüldü diye Havva hanımın ve diğer aile fertlerinin 2011’de iddiası var. O çocuk ortada yok ama Recep zaten Sosyal hizmetlerde, diğer çocuklar ve hepsi dosyaları bir araya getirilmeli ve bu çocuklara ne oldu sorusunun cevabı bulunmalı. Artık bu iş 10 yıldır sürümcemede kaldığı gibi kalmasın, bu çocuklarında dosyası birleştirilsin. Emine’in üzerindeki izler ne onuda doktora gittiler ne olduğu görünecek.” diye belirtti.

Twitter üzerinden @atvcomtr adlı kullanıcı şu bilgiyi paylaştı, aşağıda bakınız:

Palu ailesi olayı özeti bu şekilde. Bu olay Müge Anlı ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ekipleri tarafınca en ince noktasına kadar araştırılmaya devam edecek.

Kaynak: Twitter

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here