Ana sayfa Magazin Banu Zorlu… 2. Sayfa Programında Pot Kırdı

Banu Zorlu… 2. Sayfa Programında Pot Kırdı

3
0

Kanal D’de ekrana gelen Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programı hafta içi her gün sabah saatlerinde magazinin gündemini tutmak için ekranda oluyor.

Programda her gün değişik ünlü isimleri stüdyoya misafir eden sunucular Müge ve Gülşen, bugün Kübra Hera Aslan ile Banu Zorlu’yu misafir ettiler.

2. Sayfa programı devam ederken Banu Zorlu, öyle bir pot kırdı ki programa damgasını vurdu. Ozan Doğulu’nun sevgilisi Kübra Hera Aslan ile Banu Aslan arasında geçen konuşmalar şaşkınlık içinde izlendi.

Ece Yosmaoğlu ile Ozan Doğulu 11 yıllık evliliklerini bir celsede boşanarak bitirmişlerdi, Ozan Doğulu boşanmadan sonra iş arkadaşı olan Kübra Hera Aslan ile aşk yaşamaya başlamıştı.

“Ozan evli değil mi?”

Banu Zorlu, bu boşanmadan habersiz olmalı ki sunucuların sorduğu, “Hera, Ozan Doğulu ile birlikte” dedi ama Banu Zorlu şaşırmış bir şekilde, “Ozan evli değil mi?” diyerek fena bir pot kırdı.

Kübra Hera Aslan, bu sözleri duyunca çok bozuldu ve bir süre cevap vermedi. Ama Banu Zorlu canlı yayının devamında Kübra Hera Aslan’a dönerek “Sen kimle berabersin?” dedi ve Kübra Hera Aslan, yine hiç bir cevap vermedi.

İkili arasında geçen bu konuşmalar programın devamında sürdü ve gerginlik arttı. Kübra Hera Aslan, Banu Zorlu’nun söylediği Opera için, ‘Bana duygu hiç geçmedi, hissedemedim’ dedi ve buna Banu Zorlu bozuldu ‘Şaka falan mı yapıyorsun. Ben müzik hocasıyım’ diyerek tepki gösterdi.

Kaynak: Kanald.com.tr

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here