Ana sayfa Televizyon Benimle Söyle’yi Kim Kazandı? Yarı Finale Kalan İsimler 12 Mayıs 2019

Benimle Söyle’yi Kim Kazandı? Yarı Finale Kalan İsimler 12 Mayıs 2019

8
0
Benimle Söyle’yi Kim Kazandı? Yarı Finale Kalan İsimler 12 Mayıs 2019
Benimle Söyle’yi Kim Kazandı? Yarı Finale Kalan İsimler 12 Mayıs 2019

12 Mayıs 2019 Benimle Söyle’yi Kim Kazandı? Yarı Finale Kalan İsimler

Benimle Söyle yarışması 11 Mayıs Cumartesi günü Enis Arıkan’ın sunumu ile ekrana geldi. Birce Akalay jüri olarak programda yer aldı. Yarışma 10 hafta sürecek bir mücadele ile devam edecek.

Her hafta 2 yarışmacı finale kalacak 12. haftanın sonunda benimle Söyle yarışmasının kazananı kim belli olacak. Yarışmayı kazanan yarışmacı 150 bin lira değerinde, Hyundai Kona marka araç ödül olarak veriliyor.

Yarışmanın kazananı 27 temmuz günü belli olacak. Her hafta 10 yarışmacı yarışacak ve Bunlardan ikisi finale kalacak.

Finalde 20 yarışmacı yer alacak 10 hafta boyunca en yüksek puanları elde eden 2. ve 3. yarışmacılar tekrar aralarında yaptıkları mücadeleden sonra finale kalmaya hak kazanacak.

11 Mayıs günü yarı finale kimler kaldı benimle Söyle yarışmasının ilk bölümünü finalistleri, Eftelya Fettahoğlu ve Zümrüt Şahin yarı finale kaldılar.

Benimle Söyle yarışması 11 Mayıs 2019 Cumartesi

Benimle Söyle yarışması başlıyor... 11 Mayıs jüri üyeleri kim
Benimle Söyle yarışması başlıyor… 11 Mayıs jüri üyeleri kim

Medyapım’ın yapımcılığını üstlendiği, dünyanın izlediği en popüler şarkı ses yarışması “All Together Now”, Türkiye versiyonu olarak “Benimle Söyle” ismi ile 11 Mayıs Cumartesi Kanal D ekranında başlıyor.

Sunucu olarak başarılı oyuncu Enis Arıkan’ın olacağı şarkı yarışması, 100 kişilik çok büyük bir jürisi ile izleyenlerden çok ilgi görecek. Çok değerli jüri üyelerine Birce Akalay kaptan olarak yardımcı olacak.

Benimle Söyle yarışması formatı

Yarışmacı şarkı ve sahne performansı ile 100 kişilik jüriyi etkilemeye çalışacak, eğer bu jüriyi ayağa kaldırmaya çalışacak ve kendisine eşlik ettirmek için uğraşması üzerine kurulu.

Eğer jüri üyelerini ayağa kaldırmayı başarırsa her jüri için bir puan kazanacak ve en yüksek puanı kazanmak için uğraşan yarışmacılar finale gitmeye çalışacak.

Benimle Söyle yarışması yeni bölümlerinde 10 KİŞİ YARIŞACAK…

Ekrana gelecek olan her yeni bölümünde 10 yarışmacı mücadele edecek, jüriyi ayağa kaldırmak ve kendisine eşlik ettirmek için mücadele edecekler.

En çok jüri üyesini kim ayağa kaldırırsa finalist olmaya hak kazanacak. İkinci ve üçüncü olanlar ise, kendi aralarında tekrar bir performans yapacaklar. Bu karşılaşmadan kim kazanırsa birinci ile finale gitmeye hak kazanacak.

Dansçılar, ramazan davulcusu, stilistler ve şan eğitmenleri ve alanında uzman kişilerin yer aldığı. 100 kişilik Benimle Söyle jüri üyeleri kimlerden oluşuyor?

Benimle Söyle yarışması ALANINDA UZMAN JÜRİLER!

İşte dev jüri üyelerinin isimleri şöyle;

Manga grubunun solisti Ferman Akgül

Kurtalan Ekspres’in kurucusu Ahmet Güvenç, Ayta Sözeri

Sattas grubunun solisti Orçun Sünear

Türk müziği sanatçısı Melihat Gülses

Gitarist Gür Akat

Opera sanatçısı Cenk Bıyık

Şarkıcı ve klip yönetmeni Metin Arolat

Dj Nikki Wild, operacı ikizler Sinem – Didem Balık

Müzik prodüktörü Emrah Günkaya

Stilist Çiğdem Doğu

Trombon sanatçısı Su Doğan

Sosyal medya fenomeni Caner Çalışır

Müzikal oyuncusu Nebi Birgi

Türkücü Hüseyin Kağıt

Müzik okulu yöneticisi ve TV programcısı Yelda Kırçuval ve şarkıcılar; Nuri Harun Ateş, Gülçin Ergül, Çağatay Akman, Can Oflaz, Genco Ecer, Ödül Turan, Seçil Gür, Ekin Su, Eylül Çekirge…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here