Haber Gece Hattı

Canevim dizisi hangi gün yayınlanıyor

Canevim dizisi hangi gün yayınlanıyor
Ahmet Suat Yayla( ahmetsuatyayla@habergecehatti.com )
AHMET YAYLA Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.
19 Mayıs 2019 - 19:49

Koliba Film yapımcılığında yönetmen koltuğunda Adnan Güler’in bulunduğu dizi, tüm sıkıntılara rağmen bir arada kalmayı, en güçlü başlar ile birbirine bağlı olan bir ailenin etrafındaki olaylar anlatılıyor.

Oyuncu kadrosu bir hayli kuvvetli olan dizinin kadrosunda; Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in başrollerini paylaştığı Canevim’de Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı rol alıyor.

Senaryosunu ise Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura yazıyor, hayatın içinden her kesimin izleyebileceği senaryosu ve çok başarılı oyuncu kadrosu ile ATV kanalında başarıdan başarıya koşacak bir dizi.

Canevim, “27 Mayıs Pazartesi akşamı” atv ekranlarında.

Haber gece hattı, Televizyon, dizi film, magazin ve kültür sanat ile ilgili son dakika haber yazıları ile internete yeni bir heyecan kazandıran medya platformu.