Ana sayfa Dizi Haberleri Çarpışma dizisi final mi yapacak sorusuna Show TV’den cevap geldi

Çarpışma dizisi final mi yapacak sorusuna Show TV’den cevap geldi

9
0

Show TV kanalının en iddialı dizilerinden olan Çarpışma için daha 3. bölümünde final yapacağı hakkında asılsız iddialar ortaya atılmaya başlandı bile.

Çarpışma, 6 Aralık perşembe günü 3. bölümü ile ekranda yerini aldı ve özellikle sosyal medyada en çok takip edilen dizi olarak dikkat çekmişti, işte o haber bakınız kasım ayında en çok paylaşım yapılan ve beğenilen bir dizi şimdilerde final yapacak gibi bir iddia ile karşı karşıya.

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk gibi çok sevilen oyuncuların olduğu Çarpışma dizisi, en son yayınlanan bölümünde AB kategorisinde 3. sırada yer aldı ama TOTAL’de “Avlu”, “Bir zamanlar Çukurova” ve “Bizim Hikaye” gibi dizilerin gerisinde kaldı.

Ama bu diziler arasında 2. sezon oynayan bile var ve hepsi Çarpışma dizisinden önce bir izleyici kitlesi oluşturmuş diziler. Asıl bundan sonra Çarpışma dizisinin gelecek bölümlerinde acaba bu yerlerini koruyabilecekler mi? Çarpışma değil de bu dizilerden bazılarının final yapma ihtimali bile var diye düşünüyoruz.

Sonuçların bu şekilde olduğunu gören bazı haberlerde acaba Çarpışma’nın fişi çekildi mi? Gibi haberler yer almaya başladı. Bu şekilde bir çok dizinin final kararı aldığı biliniyor ama Çarpışma için, en yetkili kişi olan Show TV Genel Müdürü Suavi Doğan, sosyal medya hesabından bir paylaşım ile bu konuya cevap verdi.

Show TV Genel Müdürü Suavi Doğan, sosyal medya hesabı
Show TV Genel Müdürü Suavi Doğan, sosyal medya hesabı

Doğan, kendi sosyal hesabından takipçisinin “Bitirme kararı almışsınız. Doğru mu?” diye yazdığı bir soruya, “Tabi ki yalan haber, Çarpışma tam gaz devam” diye belirtti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here