Ana sayfa Dizi Haberleri Çarpışma ne zaman final yapacak? Yeni sezon devam edecek mi?

Çarpışma ne zaman final yapacak? Yeni sezon devam edecek mi?

5
0

Çarpışma ne zaman final yapacak?

Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Çarpışma dizisi ne zaman final yapacak? Sorusu sorulmaya başlandı Ay yapım’ın yapımcılığını üstlendiği ve reytinglerde çok başarılı olması beklenen ancak istediği başarıyı ağlayamayan, sosyal medyada da sürekli final yapacağı söylentileri dolaşan çarpışma dizisi ne zaman final yapacak? Yeni sezonda da devam edip etmeyeceği merak konusu. İşte haberimiz de Bu soruların cevabını vermeye çalıştık.

Yeni sezonda devam edecek mi?

Çarpışma dizisi hakkında devamlı final yapacak söylentileri haberleri çıktıkça bunu yapımcısı ve kanal yalandı. Ama dizinin final tarihi kesinleşti! Dizi 30 Mayıs Perşembe 24. bölümüyle final yapacak. Aynı zamanda 2. sezonu devam edecek mi? soruların cevabı ise Hayır devam etmeyecek. Dizi bir sezon olarak planlanmış bir diziydi kasım ayında başlayıp haziran ayında bitmesi planlanan dizi mart ayı sonunda reytingleri düşük olmasından dolayı erken final beklentisi oluşmuştu. 4 milyon izleyici ile fırtına gibi Esen son haftaların iyi dizisi 2 milyon izleyiciye geriledi. Bu nedenle 24. bölümüyle final kararı alındı.

Çarpışma Yeni sezonda devam edecek mi
Çarpışma Yeni sezonda devam edecek mi

Perşembe akşamları ekrana gelen dizinin 1 sezon olarak planlanmış olmasına rağmen, dizinin belirli bir izleyici kitlesine ulaşmasından dolayı acaba 2. sezonu da devam eder mi? söylentilerine yol açmıştı. her şeyin yolunda gitmesi durumunda bu düşünülecek bir durumdu ancak mart ayında reytinglerin istenildiği gibi olmamasından dolayı sezon finali değil Final yapacağı netlik kazanmış oldu.

Dizinin konusu

Son zamanlarda izleyicinin beğendiği izlemek istediği tarzda olmasına rağmen Çarpışma pek beğenilmedi. Kadir, Zeynep, Kerem ve Cemre bir Araba kazasında birbirlerine çarparak yaralanmış ve bu 4 kişi bu olay sonrasında tanışmıştı. Bu kaza ile 4 kişinin hayatlarının kesişmesi Çarpışmanın konusu. Başrollerinde Kadir Adalı karakteri ile oynayan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ en beğenilen oyunculardan bir tanesi, fakat dizinin devam etmesini sağlayamıyor. “Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi… Nereye gidersen git, ne kadar kaçarsan kaç, eninde sonunda herkes döner, olay mahalline!” sözleri diziyi özetliyordu. Böyle bir senaryosu olan dizinin bitirilmesi, Aslında iyi olmuyor. Son zamanlarda çok başarılı yapımların ekranlarda olmasından dolayı Çarpışma dizisi kendisine yer bulamadı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here