Ana sayfa Dizi Haberleri Çocuklar Duymasın erken final kararı! neden final yapıyor?

Çocuklar Duymasın erken final kararı! neden final yapıyor?

15
0

Çocuklar Duymasın 2019 yılında dizi sektörünün en düşük reyting alan dizisi oldu. Ama bu duruma rağmen Eylül’den nisan ayına kadar devam edebilme başarısını da gösterdi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisi en sonunda sezon finali kararı aldı. Ama Kanal D televizyonu 2019 yaz sezonunda Çocuklar Duymasın dizisinin devam etmesini istiyordu.

Bu nedenle nisan ayında sezon finali yapacak olan Çocuklar Duymasın dizisi haziran ayının sonuna kadar tatil yapacak ve daha sonra Çocuklar Duymasın dizisine bir şans daha verip devam etmesi kararlaştırılmış.

Daha önce yayın günü de değiştirilen Çocuklar Duymasın dizisi Çarşamba ekranlara gelirken Perşembeye alındı Ancak bu da reytinglerin artmasına sebep olamadı ve bu reytinglerden dolayı Kanal D’de 2019 yaz sezonunda Çocuklar Duymasın dizisini devam ettirme kararı aldı.

Çocuklar Duymasın neden final yapıyor?

Aslında dizi final yapmıyor sezon finali yapıyor. Burası çok önemli dizinin yayından kaldırılma kararı alınmış değil yazın Çocuklar Duymasın dizisinin Temmuz 2019 tarihlerinde tekrar yayın akışına alınması bekleniyor.

Çocuklar Duymasın dizisi 64 bölümde yaz sezonunda izleyici karşısına çıkması bekleniyor. Kanal D 2019-2020 yeni sezonunda Çocuklar Duymasın dizisine şans vermeyecek. Yayın planında bulunmuyor bu dizinin tek sorunu düşük reytingler almasından dolayı böyle bir karar alındı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here