Ana sayfa Dizi Haberleri Çukur Dizisi Oyuncu Ekibinden Duygulandıran Ziyaret

Çukur Dizisi Oyuncu Ekibinden Duygulandıran Ziyaret

7
0
Çukur Dizisi Oyuncu Ekibinden Duygulandıran Ziyaret

Show TV kanalının Fenomen dizisi Çukur, Ay Yapım imzası ile sezon finaline yaklaşırken yine bir anlamlı projeye imza atıyor. Çukurda umut var sloganı ile kansersiz Yaşam Derneği ile ortak bir organizasyonda bir araya gelen, Ercan Kesal ve Kubilay Aka Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kanser tedavisi gören çocuklarla beraber bir araya geldi.

Her Pazartesi hayranlarını Show TV ekranlarına bağlayan Çukur 2. sezonunun final günlerine az bir süre kala, özellikle kök hücre ve kan bağışına dikkat çekerek, kanser hastası olan çocuklara Umut Verme anlamı ile dikkat çekiyor. Çukurda umut var sloganı bir sosyal sorumluluk projesi olmaya hazırlanıyor.

Ercan Kesal ve Kubilay Aka kanser tedavisi gören çocukların yaptığı ziyarette, tedavilerini üstlenen doktorlarla da görüştüler. Yapmış oldukları bu ziyaretten sonra bir hatıra fotoğrafı çektiren Usta oyuncular, çok duygusal anlar yaşadılar. Çocuklara iyileştiklerinde dizi setine gelmelerini ve vakit geçirmeleri adına söz verdiler.

Kansersiz Yaşam Derneği ile Çukur dizisi ortak bir projede bir araya gelecek. 27 Mayıs 2019 İstanbul Lütfi Kırdar mekan sponsoru olduğu bir gala gecesi düzenlenecek. Kök hücre ve kan bağışına dikkat çekilerek kanser hastası olan çocuklar dikkate alınacak, proje bünyesinde toplanan gelir kansersiz Yaşam Derneği’ne Bağışlanacak.

Yapılacak olan bu gala gecesinde çukur dizisinde söylenen şarkıları Toygar Işıklı ve Zeynep Bakşi Karatağ seslendirecek. Sezon finali bölümü de bu gala gecesinde olacak. Yapılacak olan bu gece boyunca Umut yaz 4381 e gönder çocuklara Umut ol sloganları söylenecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here