Ana sayfa Dizi Haberleri Çukur dizisi yeni oyuncu! Süleyman karakteri kim?

Çukur dizisi yeni oyuncu! Süleyman karakteri kim?

10
4

Çukur dizisi Süleyman kimdir?

Her bölümü izle reyting oranlarında birinci sırayı başladığı günden beri hiç kimseye bırakmayan, Çukur dizisi Türkiye’nin en başarılı Fenomen dizilerinden bir tanesi.

27 Mayıs Pazartesi günü 67. bölümde final yapacak olan çukur dizisine, Feridun Bozdeveci dahil olacak. Süleyman karakteri ile çukurda oynayacak olan Feridun bozdeveci hakkında bilgileri vermeye devam ediyoruz.

En son yayınlanan 2 bölümünde çukur dizisinde birçok oyuncu diziden ayrılmıştı. En çok bu oyunculardan göze çarpanlar Dilan Çiçek Deniz, Erkan Avcı ve Berkay Ateş oldu.

Bu oyuncuların diziden ayrılması dizinin fanları tarafından da şaşırtıcı olarak karşılanmıştı. Bunun üzerine Feridun Bozdeveci Süleyman karakteri ile çukur dizisinde yer alacak. Gelecek bölümde Feridun Bozdeveci’nin oynayacağı Süleyman rolü hakkında detaylı bilgiler verilecek.

Çukur dizisine yeni oyuncu Süleyman karakteri kim
Çukur dizisi yeni oyuncu Süleyman karakteri kim

Çukur Süleyman karakteri kim?

1985 Denizli doğumlu olan genç oyuncu öğrenimini Denizli’de tamamlamış. Lise mezuniyetinden Sonra üniversite eğitimi için İstanbul’a giden Feridun Bozdeveci, Bilgisayar Mühendisliği ve oyunculuk eğitimleri almış.

Birçok tiyatro oyununda rol alan Bozdeveci, aynı zamanda oyunculuk ve diksiyon eğitimleri de almış. İlk oyunculuğunu 2010 yılında Arka Sokaklar dizisinde rol alarak yapmış. Daha sonrasında en çok izlenen dizilerden Kollama, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, ana yüreği ve Vahyin izinde gibi dizilerde de rol almış.

Feridun Bozdeveci hangi dizilerde rol aldı?

Arka Sokaklar – 2010
Akasya Durağı – 2010
Kollama – 2010
Öyle Bir Geçer Zamanki – 2010
Ana Yüreği – 2011
Vahyin İzinden – 2014
Çukur – 2019

Çukur dizisi ne zaman sezon finali yapacak?

Yapımcılığını Ay yapım’ın yaptığı Show TV’nin Flash dizisi çukur 2019-2020 sezonu için de yayınlanacak Garanti görünüyor. Çukur dizisi 2. sezon finali hakkında gelen söylentiler de 67. bölüm 27 Mayıs 2019 Pazartesi akşamı ile son bulacak.

Çukur 2. sezon finali hayranlarını Kısa bir süre de olsa üzecek ancak çukurun 3. sezon çekileceği ve devam edeceği gelen bilgiler de var. Show TV kanalı çukur dizisinin finalini bayramdan önce yapma kararı aldı.

Reytinglerde herhangi bir kayıp olmaması için bu şekilde bir karar alındığı haberleri dolaşıyor.

Twitter sayfası: Feridun Bozdeveci

Biyografi Kaynak: Kimdir.tv/feridun-bozdeveci-kimdir

4 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here