Ana sayfa Televizyon Demet Akbağ ile Çok Aramızda Neden Final Yaptı

Demet Akbağ ile Çok Aramızda Neden Final Yaptı

20
0

Demet Akbağ ile Çok Aramızda Neden Final Yaptı

Demet Akbağ ile Çok Aramızda Neden Final Yaptı? Show TV kanalında yayınlanan ancak bir türlü istenileni veremeyen komedi şaka programı verilen bir karar ile 21 Temmuz 2018 Cumartesi günü son bölümü ile final yapacak. Artık bu tür programları insanlar izlemiyor ki tutulmadığı için yayından kalkıyor. Aslında daha önceki sezonlarında çok iyi bir izlenme oranı yakalamış olmasına rağmen, bu sene bir türlü işler yolunda gitmedi.

Demet Akbağ, çok önemli işlere imza atmış bir sanatçı bu projede bir türlü olmadı. Ama yaz aylarında ekranda olmasınında bu programın tutmamasında rol oynadığını düşünüyoruz. Birde bu tür şakaları yapacak ünlü bulmakta zor. Daha önceki bölümlerde hatırlarsak, acayip şakalar yapılıyor ve şaka yapılan ünlüler çok ciddi sorunlar yaşıyorlardı. Hal bu şekilde olunca bende olsam bu tür bir şaka ile karşılaşsam kim olursa olsun tepki veririm tabii bir süre.

Demet Akbağ, başka projede mi olacak?

Neyse artık Cumartesi günü yayınlanacak Final bölümünden sonra, Demet Akbağ ile Çok Aramızda Final Yapıyor ve ekranda bir daha görmeyeceğiz. Benim merak ettiğim bir konuda Demet hanım acaba başka bir projede mi yer alacak? Yada kendisinin bir projesi mi var? Bu konuyu araştırıp buradan sizlere haber vermek isterim. Demet hanım gibi bir sanatçı boş durmaz çalışır ve üretir.

Son şakazedeleri izlemenizi öneririm, muhteşem bir final yapacak haberleri yazılıyor. Özellikle İrem Derici hanıma yapılacak şaka izleyenleri mutlu edecek gibi görünüyor.

Demet Akbağ hakkında kısa bilgi;

Demet Akbağ, oyuncu ve tiyatrocu, 23 Aralık 1959 doğumlu 58 yaşındadır. Doğum yeri Denizlidir. 1,74 Boyunda olan başarılı oyuncu, 3 evlilik yapmıştır. Kim bu eşler sırası ile şu şekilde, Eş: Zafer Çika (e. 1999), İskender Akbağ (e. 1981–1984), Saim Arpat (e. ?–1996). Demet hanımın 2 kardeşi var, isimleri ise Sedef İybar, Kemal İybar’dır. 1 Çocuğu olan Demet hanım hala eşi olan, Zafer Çika’dan olan Ali Çika isminde bir oğlu vardır. Demet Akbağ hakkında kısa bilgilerimiz bu kadar. TV haberleri hakkında bilgi almayı isterseniz buradan >>> Bakınız

Kaynak: Twitter

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here