Haber Gece Hattı

Dilan Çiçek Deniz… Çukur’a duygusal mesajla veda etti

Rekortmen dizi Çukur’un baş rollerinde oynayan karakterlerden Sena en son bölümünde duygusal bir şekilde çukura veda etmişti. Dilan Çiçek Deniz, Çukura vedasını kendi sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj ile sevenleriyle paylaştı…

Dilan Çiçek Deniz… Çukur’a duygusal mesajla veda etti
Ahmet Suat Yayla( ahmetsuatyayla@habergecehatti.com )
AHMET YAYLA Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.
09 Nisan 2019 - 18:39

Show TV ekranlarında her pazartesi izleyiciyle buluşan çukur dizisinde enteresan olaylar yaşanıyor. En son bölümünde dizinin başrol oyuncularından olan Dilan Çiçek Deniz yani dizideki rolü Sena karakteri ölerek diziden ayrıldı.

Bu olay diziyi sevenler tarafından şaşırtıcı ve ani gerçekleşen bir olay oldu. Sena karakterinin ölüm sahnesi duygusal anlar izleyenleri TV karşısında gözyaşlarına boğdu.

Dilan Çiçek Deniz, çukura Vedasından sonra sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj yayınladı. Çukur dizisine veda etti ve yayınladığı mesaj aşağıda haberimizin devamında…

“SENAYIM BEN”

Çukur dizisinde canlandırdığı Sena karakteriyle adından söz ettiren güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda, “Senayım ben! Benim için en özeliydi..

İki sezondur güzel ruhlarla çalışma fırsatım oldu. Büyüdüm, hem iş hem hayatla ilgili herkesten çok ama çok şey öğrendim.

Beni hayatlarına alan,bana bu fırsatı veren ve beni destekleyen herkese,çok teşekkür ederim. Sürekli kendimi geliştirmem için beni motive ettiniz.

Yanımda oldunuz, sağ olun. Sena’dan da çok şey öğrendim. Güçlü olmayı, hayır demeyi, çok sevmeyi herkesi ama her şeyi.

Son sahneye kadar yanımda olan ve bana çok yardımcı olan partnerime, ay yapıma, sevgili yönetmenlerimize, senaristimize, oyuncu arkadaşlarıma, abilerime, ablalarıma, babama, anneme, güzel kızlarıma fakat en büyük teşekkür ne kadar çok çalışsalarda, yorulsalarda işlerini en iyi şekilde yapan ve bunu yaparken iyi insan olmayı unutmayan tüm reji,prodüksiyon ve set ekibine…

İyi ki varsınız, iyi ki.. Belki hic¸birimiz kahraman değiliz. Hele ben, hic¸ değilim! Sevdiklerini korumak ic¸in kahraman olmaya da gerek yok zaten.” işte bu mesaj ile duygularını paylaştı.

Kaynak: Dilan Çiçek Deniz Instagram hesabı

Haber gece hattı, Televizyon, dizi film, magazin ve kültür sanat ile ilgili son dakika haber yazıları ile internete yeni bir heyecan kazandıran medya platformu.