Ana sayfa Televizyon Duymayan Kalmasın hangi kanalda ekranda olacak?

Duymayan Kalmasın hangi kanalda ekranda olacak?

12
0

Duymayan Kalmasın hangi kanalda?

2 yıllık bir serüven den sonra Gülben Ergen ile girdiği bir polimik yüzünden cezaevine giren Star TV ekranlarında yayınlanan Duymayan Kalmasın programı sunucularından Seren Serengil programı yayından kaldırılma kararı alınmıştı.

Ancak yeni gelen haberlere göre, Duymayan Kalmasın programı tekrar ekranlara dönüyor. Duymayan Kalmasın hangi kanalda başlayacak? Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu bu programı yine birlikte sunacak.

Star TV kanalında iyi bir reyting oranı yakalayan Duymayan Kalmasın programı mecburen 2 yıl ekranda olmasına rağmen yayından kaldırılmıştı.

Ancak programın sunucularından Seren Serengil tekrar ekranlarda olmaya karar verdi ve Duymayan Kalmasın programı yeni bir kanal ile anlaştı.

Hangi Kanalda!

Yine Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’nun birlikte sunacağı, Duymayan Kalmasın programı TV100’de ekranda olacak. Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu sosyal medya hesaplarından “Nerede kalmıştık” notunu paylaşarak Müjdeli haberi verdiler.

İlgili Haber>>> Okan Bayülgen… ‘Uykusuzlar Kulübü’ programı tv100’de

Seren Serengil kimdir?

Seren Serengil kimdir
Seren Serengil kimdir

Seren Serengil, 6 Nisan 1976 tarihinde İstanbul Amerikan Hastanesinde doğdu. Ünlü sinema sanatçısı Öztürk Serengil ve Nevin Teoman‘ın kızıdır. 4 yaşındayken anne-babası ayrılır. Çocukluğu Nişantaşı’nda annesinin yanında geçti.

Annesi sekiz sene baleye gönderdi, klasik piyano dersleri aldırttı. İstanbul’da Yıldız Kolejinde okuduktan sonra Londra‘da, sonrada İsviçre’nin Montrö kentinde Buisness okudu. Anneannesi “Marcella” adında bir İtalyandı, dedesi Türk, teyzeleri, kuzenleri hepsi İtalyan kültürüyle büyümüş. Annesi Nevin hanım Seren’i sıkı yetiştirmek için, Montrö’de rahibelerin okuttuğu, erkeklerin olmadığı, köyde bir okula gönderdi. Ancak iki sene dayanabildi.

Biyografi Kaynak: Haberler.com/seren-serengil/biyografisi/

Cengiz Semercioğlu kimdir?
Cengiz Semercioğlu kimdir
Cengiz Semercioğlu kimdir

Cengiz Semercioğlu, 1967 yılında İstanbul‘da doğmuştur. Aslen Tekirdağ‘lılıdır. Babası Yusuf Semercioğlu’dur.

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, Arkeoloji ve Sanat Tarihi bölümünde okudu. Daha üniversite öğrencisi iken 1988 yılında gazeteciliğe başladı. 1992 yılında Hürriyet gazetesine geçerek televizyon eleştirileri yazmaya başladı. 1998 yılında Star Haber’de editörlük görevi yaptı. Bir süre de Star gazetesinde çalıştı.

2000 – 2007 yılları arasında Cine 5 televizyonunda çalıştı. Cine 5’de “Başka Yerde Yok” programını hazırladı ve sundu. Habertürk’e kendi hazırlayıp sunduğu “Full Ekran” adlı programı yaptı. Daha sonra aynı programa CNN Türk’te devam etti, daha sonra da Star Tv’ye geçti. En son Tv8’de “İki Laf Edelim” adlı programı hazırlayıp sunmakta iken ağustos 2013 tarihinde yeterli reytinge ulaşmadığı gerekçesiyle kanal yönetimi tarafından kaldırıldı.

Biyografi Kaynak: Haberler.com/cengiz-semercioglu/biyografisi/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here