Ana sayfa Magazin Emre Kılın… Aldatılmak iğrenç bir duygu

Emre Kılın… Aldatılmak iğrenç bir duygu

8
0

10 Mayıs da sinemada olacak olan “Kulyas Lanetin Bedeli” filmi oyuncusu olan Emre Kılın izleyenler ile buluşmak için gün sayıyor. 12 yıllık tiyatro, dizi ve reklam oyunculuğu sonrası belirli bir fan topluluğu olan Emre Kılın, “Kulyas Lanetin Bedeli” filminde Görkem karakterini oynuyor.

Emre Kılın, ilk kez böyle bir korku filminde oynadığını söyledi. “Kulyas Lanetin Bedeli” sinema filminde aldatılan bir erkeği oynayacak olan Emre Kılın;

“ Yönetmenimiz Yunus Şevik’e rica ettim aldatılan adam olmasın diye bunun sebebi de hem gerçek hayatta aldatıldığım için hemde birkaç tiyatro oyununda aldatılan erkeği oynadığım içindi.Canlandırdığım karakteri yaşayan biri olarak bu beni etkiliyor. Sevgilimi oynayan Nurdan Paksoy’ un beni aldattığı sahneleri izlerken sinirden deliye döndüm, çekimler sırasında birçok kere tartıştık.Çünkü konusu ve ortamıyla zaten gergin bir çekimdeydik.Sevgilimi oynayan arkadaşımın çoğu şeyi normalmiş gibi dile getirmesi beni rahatsız etmişti.Aldatılmak iğrenç bir duygu ve ben bunu oyunculuk hayatımda çok yaşadım.Eminim ki aldatılan erkek her şeyi yapar”dedi.

Kaynak: BASIN DANIŞMANI SELÇUK AKA

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here