Ana sayfa Dizi Haberleri Erkenci kuş dizisi 6 Nisan neden yok neden yayınlanmıyor?

Erkenci kuş dizisi 6 Nisan neden yok neden yayınlanmıyor?

14
0

Yayınlandığı günden beri Salı günü devamlı ekranda olan Erkenci kuş dizisi izleyenlerine kötü bir haber geldi! Erkenci kuş 37 bölümünü 6 Nisan cumartesi günü ekranda olmasını bekleyen izleyenler ne yazık ki istediklerini bulamayacaklar.

Erkenci kuş dizisi yaptığı bazı değişiklikler ile mecburi ekrana ara vermek zorunda kaldı. 6 Nisan’da sevenleri ile buluşması beklenen erkenci kuş 37 bölüm ne yazık ki 13 Nisan Cumartesi akşamı ekrana gelecek.

Erkenci Kuş neden yayınlanmıyor?

Aslında dizinin Bu şekilde bir ara vermesi beklenmiyordu, ancak erkenci kuş dizisinin senaristinin değişmiş olması 17 bölümün Senarist Aslı zengin 22 bölüme kadar görevi devretmiş olması erkenci kuş dizisinin 39 bölümünde görevi tekrar 17 bölümde eski senaristi Ayşe kutluya devretmişti.

Erkenci kuş dizisi yapısal olarak bir değişikliğe gitmiş. Bu nedenle de çekimlerde aksamalar olmuştu. Aksi takdirde erkenci kuş dizisinde Bu şekilde bir ara yoktu.

Türkiye 31 Mart’ta seçimlere gitmiş Bu nedenle de dizilerde ara olmuştu durumu ara vererek geçiştiren diziler yemin, Elif ve Avlu dizisi gibi diziler 1 haftalık ara verdiler.

Erkenci kuş dizisinin yayınlanmamasının sebepleri hem Senarist değişikliği olması. Bunun yanı sıra Türkiye’de yaşanmış olan yerel seçimlerden dolayı, bir de reytinglerinin düşmesi bu sebeplerden dolayı erkenci kuş dizisinin 6 Nisan cumartesi günü yayınlanmamasına karar verdiler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here