Ana sayfa Gündem Evlerinin yakınındaki çayda cansız bedeni bulundu!

Evlerinin yakınındaki çayda cansız bedeni bulundu!

7
0

Diyarbakır İlayda Peldanur Atlı ölü bulundu

Kırsal Bellitaş mahallesinde ikamet eden Atlı ailesinin kızları İlayda Peldanur, akşam saatlerinde evlerinin önünde oynarken bir anda ortadan kayboldu. İlayda Peldanur’u ailesi arada ancak bulamadı ve jandarmaya haber verildi.

jandarma ekipleri alınan bu ihbarı hemen değerlendirdi, Kırsal Bellitaş mahallesi sakinleri ile birlikte hemen arama çalışmaları yapıldı. İlayda Peldanur, el fenerleri ile yapılan arama sonucunda, evlerinin yakınında bulunan çayda hiç hareket etmeyen bir halde bulundu.

Otopside ölüm nedeni belli olacak

Öldüğünü belirleyen sağlık görevlileri, İlayda Peldanur’un cesedini otopsi yapılması için Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesine kaldırıldı. İlayda Peldanur’un Çaya düşüp boğulduğu tahmin ediliyor ancak otopsiden sonra ölüm nedeni anlaşılacak.

Mahalle Muhtarı Zeki Çiçek, yaşanan bu olay ile ilgili, “Maalesef böyle talihsiz bir kaza yaşandı. 3 yaşındaki kızımız kaybolunca, köylülerin de yardımıyla fenerlerle akşam karanlığında aramaya başladık. Kızımızın cansız bedenini çayda bulduk. Morga kaldırdık. Allah ailesine sabır versin” dedi

Kaynak: Hurriyet.com.tr

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here