Ana sayfa Televizyon Eyüp Kemal Sevinç’le Ne Pişirsem ATV yeni programı hakkında bilgiler

Eyüp Kemal Sevinç’le Ne Pişirsem ATV yeni programı hakkında bilgiler

19
0

ATV Diğer kanallar gibi gündüz kuşağına bir yemek programı aldı. 3 Nisan Pazartesi günü ilk bölümüyle ekrana gelen Eyüp Kemal Sevinçle ne pişirsem programı artık ATV kanalında izlenecek.

Diğer kanallarda yayınlanan Arda Türkmen, Danilo Zanna ve Master Şef Türkiye gibi programların başarıları, Atv kanalının da cezbetmiş olmalı ki, Şef Eyüp Kemal Sevinç ile yeni bir programın anlaşmasını imzaladı.

Eyüp Kemal Sevinçle ne pişirsem hangi gün yayınlanacak?

Hafta içi çarşamba, cuma ve pazartesi günleri Atv kanalının Yayın akışında saat 14’te ekranlara gelecek. Diğer günler ne pişirsem programı yayında olmayacak ve Eyüp Kemal Sevinç ile ne pişirsem 3 Nisan çarşamba günü yayın hayatına başladı.

Eyüp Kemal Sevinç kimdir?

1976 İstanbul doğumlu, 42 yaşında Fakat çok küçük yaşından beri yemek yapan Eyüp Kemal Sevinç iki çocuk babası 17 yıldır da evli.

1996 yılında Londra’da dünya aşçılar yarışmasının hamur işi alanında altın madalya kazanmış ve ülkemizi gururlandırmıştır.

2000 yılından beri milli takımda aşçı kaptanlığı yapıyor. Eyüp Kemal Sevinç aynı zamanda eğitmenlik de yapar dünyaca ünlü birçok markaya da gastronomi danışmanlığı yapmıştır.

Aslında bir televizyon Yıldızı olmasına rağmen birçok yarışmaya katılmış yüzden fazla ödülü almış ve birçok kanalda yemek programı yapmış bir kişidir

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here