Haber Gece Hattı

Game Of Thrones’tan final sezonu tanıtımı! Game Of Thrones 8. Sezon 1.Bölümü 14 Nisan’da

Dünyanın en çok izlenen dizileri denince ilk akla gelenlerden biri olan, Game Of Thrones dizisi 8. Sezon 1.Bölümü 14 Nisan’da ekrana gelecek olan bölümünün detayları haberimizde…

Game Of Thrones’tan final sezonu tanıtımı! Game Of Thrones 8. Sezon 1.Bölümü 14 Nisan’da
Ahmet Suat Yayla( ahmetsuatyayla@habergecehatti.com )
AHMET YAYLA Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.
05 Nisan 2019 - 1:12

Game Of Thrones dizisi dünyanın en çok izlenen dizisi olma ünvanı elinde. Bu sezon Game Of Thrones dizisi final sezonu ile 14 nisan da ekranda olacak.

Game Of Thrones dizisi, fragmanı ve alakalı görselleri en sonunda hayranları için yayınlandı. 14 nisan ekrana gelecek olan bölümünün tanıtım videosunu hayranları büyük bir merak ile bekliyorlardı.

Game Of Thrones dizisi artık son sezonuna geldi, 8. sezonu artık final yapma kararı alınmıştı ve bu son sezon için tanıtım fragmanı geldi.

Final sezonu yayın tarihi artık çok yaklaştı ve hemen fragman ve görseller hayranları için yayınlanmaya başlandı. Daha önceki sezonlarda 10 bölüm olan Game Of Thrones dizisi bu sezon 6 bölüm ile ekrana gelecek.

Bu verilen bilgi belki hayranlarını üzecek ama yinede izleme rekorlarını alt üst etmesi bekleniyor. 6 bölüm olacak ama her bölümü bir sinema filmi standartlarında olacak.

Her bölümü ayrı bir hava da olacak mesela bir bölümü sanki aksiyon filmi gibi bir diğer bölümü savaş filmi gibi mesela. Game Of Thrones dizisini milyarlarca insan izliyor işte son final sezonu tanıtımı sizlerle.

Haber gece hattı, Televizyon, dizi film, magazin ve kültür sanat ile ilgili son dakika haber yazıları ile internete yeni bir heyecan kazandıran medya platformu.