Demet Akbağ ile Güldürme Beni Kim Elendi 25 Temmuz 2022

Güldürme Beni Kim Elendi Aslı Bekiroğlu

Demet Akbağ ile Güldürme beni kanalında yer alan Haftanın elenen yarışmacısı Aslı Bekiroğlu oldu! | Demet Akbağ ile Güldürme Beni 4. Bölüm başlıklı haberin detayları haberimizde…

Demet Akbağ ile Güldürme Beni’nin 4. Bölümünde; Demet Akbağ’ın talimatlarıyla yönlendirdiği yarışmacılar Mustafa Üstündağ, Sinan Çalışkanoğlu, Ersin Korkut, Aslı Bekiroğlu, Sadi Celil Cengiz ve Hakan Bilgin kendileri gülmeyip rakiplerini güldürmek için her yolu deneyecek. Bölüm boyunca en çok gülen isim yarışmaya veda edecek.
DÖRDÜNCÜ BÖLÜMDE YARIŞMAYA HANDE KATİPOĞLU KATILIYOR
‘Güldürme Beni’nin dördüncü bölümüne ünlü oyuncu Hande Katipoğlu yarışmacı olarak katılacak. Yarışmanın finalinde yarışmacıların gülme ve güldürme sayıları hesaplanacak ve aradaki fark sonucu en çok gülen yarışmacı eve veda edecek.

Show TV’de ekrana gelen, yapımını Bloom Medya’nın üstlendiği yeni komedi programı ‘Güldürme Beni’de usta oyuncu Demet Akbağ, birbirinden ünlü yarışmacılar ve konuklarıyla birlikte yaz ekranını eğlenceye boğacak.

Gülenin kaybedeceği programın yarışmacıları Ersin Korkut, Suzan Kardeş, Sinan Çalışkanoğlu, Aslı Bekiroğlu, Sadi Celil Cengiz, Mustafa Üstündağ, Nursel Köse birbirinden eğlenceli halleriyle dikkat çekecek.

Demet Akbağ’ın tüm eğlenceye yön vereceği programın sunuculuğunu Şahin Irmak üstleniyor. ‘Güldürme Beni’de her anları duvarlara ve eşyalara gizlenmiş kameralarla saniye saniye kaydedilen yarışmacılar, rakiplerinin şakalarına gülmemek için elinden geleni yapacak. Demet Akbağ ünlü konuklarının da desteği ile her bölümde yarışmacıların işini daha da zorlaştıracak.

Demet Akbağ ile Güldürme Beni Kanalına Abone Ol → https://www.youtube.com/channel/UCR5NexT10JfRoMGCaTvBfSg
https://www.facebook.com/guldurmebenishowtv
https://www.instagram.com/guldurmebenitv
https://twitter.com/guldurmebenitv

#GüldürmeBeni
#DemetAkbağ
#ŞahinIrmak

Haberin Kaynağı: https://www.youtube.com/watch?v=fuU4tdqeCkI