Güldürme Beni Kim Elendi… (HAFTANIN İKİNCİ ELENENİ ÖYKÜ ÇELİK)

Demet Akbağ ile Güldürme beni kanalında yer alan Haftanın ikinci elenen yarışmacısı Öykü Çelik oluyor! | Demet Akbağ ile Güldürme Beni 3. Bölüm başlıklı haberin detayları haberimizde…

Demet Akbağ ile Güldürme Beni 3. Bölümünde; yarışmacı ekibine Öykü Çelik ve Hakan Bilgin katılıyor. Bu bölümde ayrıca rahatsızlığı nedeniyle çekimlere katılamayan Sadi Celil Cengiz’in yerine ilk etapta ünlü müzisyen Murat Dalkılıç yarışacak.


‘GÜLDÜRME BENİ’DE ÇİFTE ELEME HEYECANI

Öykü Çelik


ÜÇÜNCÜ BÖLÜM KONUKLARI ÖZGÜR OZAN VE AHMET MÜMTAZ TAYLAN

Show TV’de ekrana gelen, yapımını Bloom Medya’nın üstlendiği yeni komedi programı ‘Güldürme Beni’de usta oyuncu Demet Akbağ, birbirinden ünlü yarışmacılar ve konuklarıyla birlikte yaz ekranını eğlenceye boğacak.

Gülenin kaybedeceği programın yarışmacıları Ersin Korkut, Suzan Kardeş, Sinan Çalışkanoğlu, Aslı Bekiroğlu, Sadi Celil Cengiz, Mustafa Üstündağ, Nursel Köse birbirinden eğlenceli halleriyle dikkat çekecek.

Demet Akbağ’ın tüm eğlenceye yön vereceği programın sunuculuğunu Şahin Irmak üstleniyor. ‘Güldürme Beni’de her anları duvarlara ve eşyalara gizlenmiş kameralarla saniye saniye kaydedilen yarışmacılar, rakiplerinin şakalarına gülmemek için elinden geleni yapacak. Demet Akbağ ünlü konuklarının da desteği ile her bölümde yarışmacıların işini daha da zorlaştıracak.

Demet Akbağ ile Güldürme Beni Kanalına Abone Ol → https://www.youtube.com/channel/UCR5NexT10JfRoMGCaTvBfSg
https://www.facebook.com/guldurmebenishowtv
https://www.instagram.com/guldurmebenitv
https://twitter.com/guldurmebenitv

#GüldürmeBeni
#DemetAkbağ
#ŞahinIrmak

Haberin Kaynağı: https://www.youtube.com/watch?v=86DEOUjkmlM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.