Haber Gece Hattı

Hanife Gürdal 2. Sayfa programına konuk oldu

Hanife Gürdal, 2. Sayfa programı 28 aralık cuma, Evlilik programlarında olan her şeyin yalan olamadığını ama gerçekte olmadığını ifade ediyor. İnsanların kendisine çok ilgi gösterdiğini bunu sevdiğini ama detayları haberimizde…

Hanife Gürdal 2. Sayfa programına konuk oldu
Ahmet Suat Yayla( ahmetsuatyayla@habergecehatti.com )
AHMET YAYLA Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.
28 Aralık 2018 - 22:14

Hanife Gürdal’ın bomba ifşaları. Evlilik programları hakkında öyle şeyler söyledi ki, şaşıracaksınız. Kanal D ekranların da hafta içi her gün yayınlanan 2. Sayfa magazin programına konuk olan Hanife Gürdal neler dedi?

Evlilik programlarında olan tüm kirli çamaşırları gün yüzüne çıkaran Hanife Gürdal, 28 aralık 2. Sayfa programında konu ile ilgili her şeyi anlattı.

2015 yılında yaşadığı bir olayı anlatan Gürdal, TV ekranında gördüğü bir adama aşık olduğunu, aşık olduğunu zannettiğini. Cebindeki 20 lira ile evi terk edip, İstanbul’a geldiğini bu kişi ile bir süre konuştuğunu ama olmadığını, söyledi.

O kişi dediği ilişkisi ile arasında hiç bir şey geçmediğini belirten Gürdal, bu kişi ile köyüne gittiğini, ama kendisine hiç iyi davranmadığını daha sonra TV kanalında kendisini kullandıklarını anladığını dile getirdi.

Gürdal, bu kişi ile köyüne gitti

Gürdal, bu kişi ile köyüne gitti

Bu görüştüğü kişi ile ilişki devam ederken bu kişinin dışarıda da bir görüştüğü olduğunu ve bunu programın ekibinin de bildiğini, söyledi.

Evlilik programlarında olan her şeyin yalan olamadığını ama gerçekte olmadığını ifade ediyor. İnsanların kendisine çok ilgi gösterdiğini bunu sevdiğini ama aradığının bu olmadığını sonra anladığını söyledi.

Daha sonra, bu evlilik programlarında cebinde 5 kuruş para olmadan ayrılıp gidenlerin olduğunu, sadece bir araba için evlenen olduğunu söyledi.

Bu araba için evlenme olayını çok yakın bir arkadaşının bu şekilde evlendiğini eğer bu olayların böyle olduğunu geç öğrenmeseydim, başta önlem alırdım, dedi.

Hanife Gürdal 2. Sayfa programına konuk oldu

Hanife Gürdal 2. Sayfa programına konuk oldu

Kendisine ev tutulduğunu ve 2 ila 3 bin lira para aldığını aslında bundan çok daha fazlasını hak ettiğini söyleyen Gürdal, pişman olmadığını kötü günlerde yaşadığını stüdyoda çok ağladığını ifade etti.

Bu programlar arasındaki rekabetten biraz söz eden Gürdal, bir programın kendisine 20 bin lira teklif ettiğini, ekibi arayarak acil İzmir’e gitmesi gerektiğini bildiriyor ve kendisini oradan kurtarıyor.

Daha sonra yaşanan bu olay sonrası Gürdal’ı o programdaki kişi eğer bizi bırakırsan onların hakkında söylediğin şeyleri açıklarım diyerek kendisini tehdit ettiğini ve bu nedenle korktuğunu programa mecburi devam ettiğini söyledi.

Hanife 2 yıl izdivaç programlarında bulunmuştu

Hanife 2 yıl izdivaç programlarında bulunmuştu

Bayhan hakkında Kendisine sorulan soruya, Bayhan iyi biri bana samimi davrandı, eğer sahte ise iyi bir oyuncu demek ki, dedi. Devamında ise bence Bayhan iyi birisi ifadelerini kullandı.

Haber gece hattı, Televizyon, dizi film, magazin ve kültür sanat ile ilgili son dakika haber yazıları ile internete yeni bir heyecan kazandıran medya platformu.