Ana sayfa Dizi Haberleri İkizler Memo Can Neden Yok 14 Mayıs Salı Final Bölümü yok mu?

İkizler Memo Can Neden Yok 14 Mayıs Salı Final Bölümü yok mu?

2
0
İkizler Memo Can Neden Yok 14 Mayıs Salı Final Bölümü yok mu
İkizler Memo Can Neden Yok 14 Mayıs Salı Final Bölümü yok mu

Dizinin en son yayınlanan bölümünde, Onur ve Melek arasında evlilik telifi sahnesi izlenmişti. Hayranları bu bölümünde adeta şaşkına uğradı, ama bu ikili arasında gerçekleşen olumsuz olaylardan sonra evlenmeleri olanaksız gibi görülüyordu.

Onur öyle bir karar alır ki Melek’e evlenme teklifi yapar ama Melek bu teklife çok şaşırır. Onur ve babası Mümtaz ise, Can’ın davranışlarında bir gariplik fark ederler.

Bu durumun sebebi henüz belli değil ancak Suna’ya aşık olmuş olma ihtimali üzerinde duruluyor. Öte yandan Osman ise duyacağı haber ile adeta yıkılacaktır. Mahmut baba olur ve Osman ise kayınpederi Mahmut’un kendisinden önce baba olmasının üzüntüsünü yaşayacaktır.

Felaketin Eşiğinden Dönülüyor Osman, Yaren için romantik bir gece hazırlığına girer ve yatağın üzerini kalpli mumlarla süsler. Ancak ikili arasında geçen diyalog esnasında yorgan yanar ve yatak odası bir anda alev topuna döner. Memo, üvey annesi, amcası ve dayısıyla birlikte yaşamaktadır.

Maddi sorunlar içerisindedir ve küçük yaşta kağıt toplamak durumundadır. Can ise varlıklı bir ailede yaşamaktadır ancak çok yalnızdır. Katı kurallar sebebiyle çocukluğunu yaşamayan Can ile Memo aslında kardeşlerdir ve ilerleyen bölümlerde ikili arasındaki sırlar ortaya çıkacaktır.

İkizler Memo Can 14 Mayıs Günü Neden Yok? 14 Mayıs günü İkizler Memo Can dizisinin ekranlarda yer almaması da merak konusu oldu. Bu konuya ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı.

Kaynak: Haberport.com

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here