Ana sayfa Dizi Haberleri İstanbullu Gelin’de Garip karakteri öldü mü?

İstanbullu Gelin’de Garip karakteri öldü mü?

11
0
İstanbullu Gelin'de Garip karakteri öldü mü
İstanbullu Gelin'de Garip karakteri öldü mü

İstanbullu Gelin dizisinde Garip öldü mü?

Star TV kanalında başarılı bir şekilde devam eden İstanbullu Gelin dizisi, yepyeni bölümleri ile cuma akşamları ekrana gelmeye devam ediyor.

Final bölümüne yaklaşıldığında son bölümünde izleyen hayranlarını aklına bir soru takıldı! Acaba İstanbullu Gelin dizisinde Garip öldü mü? İstanbullu gelin Garip’e ne oldu? İstanbullu Gelin final bölümü ne zaman? gibi soruları sormaya başladılar.

İstanbullu Gelin dizisi hakkındaki son gelişmeleri haberimizde sizler için hazırladık. 87. yeni bölümüyle ekrana gelen İstanbullu Gelin finale doğru adım adım yaklaşıyor.

İstanbullu gelin 87. bölümünde neler yaşandı? en dikkat çekici olay İstanbullu gelin Garip öldü mü? doğrusu bu bölümün en dikkat çekici anı idi.

İstanbullu gelin 87. bölümünde

Dizinin son bölümünde; Esma Sultan’ın Nazif hakkında yaşadıkları sonrasında kendini suçlamaya devam etmişti ve Esma Sultan huzurevine yerleşme karar vermişti.

Bunu herkesten gizlemişti, çünkü ailesine daha fazla zarar vermek istemediğini düşünüyordu. Fakat Boran Ailesi buna kesinlikle izin vermeyecek.

Esma Sultan’ın Konağa geri dönmesi için ellerinden gelen tüm çabayı göstermeye aile uğraşacak ve bu amaçlarını da ulaşacaklar da.

Dilara ile Güneş arasında Buzlar erimiş ve Dilara oğlunun ikinci annesi olduğunu da söyledi. Boranlar Ailesi Esma Sultan’ın Konağa geri dönmesini kutladı ve Konağın bahçesinde mangal partisi düzenledi.

Bu esnada Anneler Günü’nde hep birlikte kutlayan aile bu kutlamaya Dilara ile sevgilisi ve Adem ile de sevgilisi de katıldı. Aile pozu veren Esma Sultan Bu esnada yine Garipi İhmal etti.

Bu yaşananlardan sonra kendisini çok yorgun hisseden Garip odasına dinlenmeye çıktı. Faruk bu durumu fark etti aynı zamanda garip ile konuşmak için de fırsat kollamak daydı.

Artık Garipi babaları yerine koyduklarını ve Garip’in kendileri için çok değerli olduğunu açıklayan Faruk, en sonunda Garip’in yüreğine su serpti.

Bu konuşmaların ardından garip yatağına uzandı ve Esma ile birlikte kurdukları hayalleri Hatırlamaya başladı. Bu esnada Garipin gençliği görülmekte en son anlarda ise Garip’in öldüğünü anlatan sahne tüm hayranlarının ve izleyenlerin tüylerini diken diken etmeye yetti. Peki Garip öldü mü? İstanbullu Gelin 88 yeni bölümünde Tüm bu ayrıntıları öğrenmiş olacağız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here