Ana sayfa Dizi Haberleri Jet Sosyete 4 Nisan Perşembe yeni bölüm neden yok? Final mi yapacak?

Jet Sosyete 4 Nisan Perşembe yeni bölüm neden yok? Final mi yapacak?

10
0

4 Nisan Perşembe günü TV8 de Jet sosyete dizisi yeni bölümü olmayacak! Ekrana bu hafta eski bölümü ile gelecek olan dizi Acaba yeni bölümü neden yok? Merak ediliyor.

Çok usta oyuncu kadrosu ile izleyenlerin karşısına her hafta perşembe günü çıkan Jet sosyete dizisinden kötü bir haber geldi. Jet sosyetenin yeni bölümü bu perşembe yayınlanmayacak.

Daha önce de dizinin günü değiştirilmişti ve Perşembe gününe alınmıştı. Dizinin senaristi ve oyuncusu olan Gülse Birsel Bu konuyla ilgili bir açıklama yapmadı.

Bu hafta yeni bölümünün olmamasına karar verilen dizinin yeni bölümü 11 Nisan Perşembe günü olacak bu hafta da Jet sosyetenin tekrar bölümü ekrana gelecek.

TV8 kanalı Jet sosyete dizisinde reytinglerinden memnun değil, perşembe günleri rakip kanallarında Çok iddialı diziler ile ekrana gelmesi Jet sosyete dizisini Tabii ki olumsuz etkiliyor.

Ama bu hafta dizinin olmamasının nedeni reytingler ile bir alakası olmadığı düşünülürken, 11 Nisan Perşembe akşamı Jet sosyete yine izleyenler karşısında olacağı söyleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here