İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Justin Bieber yüz felci geçirdi

28 yaşındaki Bieber, bir Instagram videosunda, durumun Ramsay Hunt sendromu teşhisinden kaynaklandığını söyledi.
“Gördüğünüz gibi bu göz kırpmıyor. Yüzümün bu tarafında gülümseyemiyorum.

Yani yüzümün bu tarafında tam felç var. Kulaklarımdaki ve yüz sinirlerimdeki sinire saldıran ve yüzümün felç olmasına neden olan bu virüsten kaynaklanıyor” dedi.

Tıp uzmanlarına göre, Ramsay Hunt sendromu, bir zona salgınının birinin kulaklarının yakınındaki yüz sinirini etkilediği zaman ortaya çıkıyor.

Bu haftanın başlarında, Bieber’ın Şubat ayında başlayan dünya turundan, üç gösterinin erteleneceğini duyurdu.

Meslek liselerinin yerli ve millî üretime katkısı giderek artırıyor. 2022 yılının ilk 5 ayında meslek liselerinin üretimden elde ettiği gelir, 559 milyon 899 bin 226 liraya ulaştı.

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Antalya’da yaşanan öğrenci intiharlarıyla ilgili, Akdeniz Üniversitesi yerleşkesi girişinde yaptığı açıklamada ‘Kaç öğrencinin daha ölmesi gerekiyor’ sorusunu yöneltti.

Açıldığı günden itibaren Türkiye’nin birçok yıldız ismini Hataylılarla buluşturan EXPO 2021 Hatay alanları, bu hafta sonu Türk pop müziğinin sevilen ismi Kalben’i konuk etti.

Yozgat’ta şiddetli yağış sele neden oldu. AFAD ekipleri şiddetli yağış dolayısıyla Yozgat’ta mahsur kalan 9 vatandaşın kurtarılarak güvenli bölgelere tahliye etti.

Havaların ısınmasıyla birlikte hayvan üreticilerine destek olmak amacıyla çalışmalarına hız veren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Selendi ilçesine bağlı Rahmanlar Mahallesi’nde 2 yeni Hayvan İçme Suyu (HİS) göleti yapımına başladı.

Kocaeli’de İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü bünyesinde her hafta pazar günü gerçekleştirilen bisiklet turu programında bu hafta sonu da bisiklet severler pedal çevirdi.

Kaynak İGFA

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.