Ana sayfa Dizi Haberleri Kalk Gidelim ne zaman sezon finali yapacak? 2019-2020

Kalk Gidelim ne zaman sezon finali yapacak? 2019-2020

28
0
Kalk Gidelim ne zaman sezon finali yapacak

TRT1 kanalında güzel bir sezon geçiren aile komedi dizisi Kalk Gidelim’in sezon finali mi yapacak yoksa final mi yapacak belli değildi. Kalk gidelim dizisi hayranları bu sorunun cevabını arıyorlardı.

Kalk gidelim dizisinin yapımcısı Eyüp Üstün bu sorunun cevabını verdi. Kalk Gidelim 2020 yeni sezonda da TRT 1 kanalında devam edecek. Acaba Kalk gidelim ne zaman sezon finali yapıyor ve yeni sezonda ne zaman ekranda olacak?

Kalk Gidelim sezon finali ne zaman?

Yaz sezonunda Muğla da çekimleri başlanan Kalk gidelim dizisi Ege bölgesine özgü TRT 1 kanalının sevilen bir dizisi. Özellikle doğallık olarak ön plana çıkan dizi için TRT yöneticileri yeni sezon ekrana gelmesi için vize verdi. Sezon finali yaparak kısa bir süre ara verecek olan dizi, 9 Haziran Cumartesi günü sezon finali yapacak.

Sevilen dizi Kalk Gidelim’in oyuncu kadrosu; Ufuk Özkan, Mehtap Bayrı, Ayça Varlıer, Erkan Sever, Yıldız Kültür gibi çok iyi oyunculardan oluşuyor. Mayıs ayında ödül türeninde “Yılın En İyi Komedi Dizisi” ödülünü almış bir dizi.

Eyüp Üstün dizinin yapımcısı olarak, “İzleyicilerimizden aldığımız büyük destek ve TRT 1’in desteği sayesinde Kalk Gidelim yaz sezonunda sadece 1 ay ekranlardan uzak kalacak. Ekibimiz biraz dinlendikten sonra tekrar çekimlere başlayacak. Temmuz ayı içerisinde de yeni bölümlerimizle yine ekranlarda olmayı hedefliyoruz,” dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here