Haber Gece Hattı

Kanal D Benimle Söyle Ses Yarışması hakkında Detaylı bilgiler

Televizyon ekranlarında yeni bir ses yarışması daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor! Kanal D ekranlarında Benimle Söyle yarışması merak edilmeye başlandı. Benim söyle ses yarışması başvurusu katılım formu şartları neler? Sunucusu Enis Arıkan ve programda Birce Akalay’ın da yer alacak olması şimdiden nasıl bir program olacağı hakkında merak edilmeye başlandı. Haberimizde Kanal D Benimle Söyle yarışması hakkında bilgileri bulacaksınız…

Kanal D Benimle Söyle Ses Yarışması hakkında Detaylı bilgiler
Ahmet Suat Yayla( ahmetsuatyayla@habergecehatti.com )
AHMET YAYLA Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.
14 Nisan 2019 - 18:17

Kanal D Benimle Söyle Ses Yarışması

Kanal D ekranlarında yeni bir ses yarışması Benimle söyle yarışması Çok yakında ekrana gelecek. Yarışma ile ilgili detaylı bilgiler yavaş yavaş belirlenmeye başladı.

Yapımcılığını Med yapım’ın üstlendiği Benimle Söyle yarışması ünlülerden Birce Akalay’ın yer alacağı gelen bilgiler arasında. Programın sunuculuğunda ise Enis Arıkan’ın olacağı bildirilirken, jüri üyeleri hakkında da çok dikkat çekici isimlerin yer alacağı öğrenildi.

Jüri koltuğunda Ayta Sözeri, Metin Arolat, Ferman Akgül ve Caner Çalışır gibi isimlerin yer alacağı ve aynı zamanda fragman çekimlerinin başladığı daha önce yayınlanmış ses yarışmalarında çok farklı olacağı ve her 100 kişiden bir kişinin yarışmanın içinde jüri olarak yer alacağı gelen bilgiler arasında.

Kanal D Benimle söyle ses yarışması formatı hakkında biraz bilgi verecek olursak, ses yarışmasında yarışmaya katılan kişi performansını sergilemek için çıktığında, kendi becerisi kadar jüri üyelerinden kimi koltuğundan kaldırarak kendisine eşlik ettirebilirse, koltuğundan kaldırabildiği jüri sayısı kadar da puanı toplayacak.

Sunucu Enis Arıkan sempatik son zamanların en büyük çıkış yakalayan sanatçılarından bir tanesi. Birce Akalay’ın Henüz daha jüride mi yoksa kuliste mi Ne gibi bir görevi olacağı bilinmiyor. Yarışmaya katılım formu şartları gibi bilgiler de henüz verilmedi verildiğinde buradan güncelleme yaparak sizlerle paylaşacağız.

Haber gece hattı, Televizyon, dizi film, magazin ve kültür sanat ile ilgili son dakika haber yazıları ile internete yeni bir heyecan kazandıran medya platformu.