Haber Gece Hattı

Kimse Bilmez’in yayın tarihi belli oldu mu? Ne zaman?

Kimse Bilmez’in yayın tarihi belli oldu mu? Ne zaman?
Ahmet Suat Yayla( ahmetsuatyayla@habergecehatti.com )
AHMET YAYLA Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.
19 Mayıs 2019 - 17:50

Atv kanalının merakla beklenen yeni yaz dönemi için hazırladığı dizisi Kimse Bilmez’in ilk teaserı dün akşam yayınlandı.

Baba Yapım yapımcılığında, yönetmen koltuğunda Kartal Çimden ve U. Hakan Eren’in yer aldığı dizi dram, aksiyon ve macera konulu olacak.

Çekimleri hala devam eden Kimse Bilmez’in ilk görüntüleri dizi hayranları tarafından baya beğenildi.

Başrollerinde; Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal gibi çok iyi oyunculardan oluşan dizinin oyuncu kadrosunda ise Zeynep Elçin, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve Ahmet Mekin gibi çok sevilen isimler yer alıyor.

Senaryosunu Hasan Burak Kayacı’nın yazdığı Kimse Bilmez, tüm izleyici kitlesine hitap edecek bir dizi olacak, güçlü senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla ATV kanalında efsane bir dizi olma yolunda.

Haber gece hattı, Televizyon, dizi film, magazin ve kültür sanat ile ilgili son dakika haber yazıları ile internete yeni bir heyecan kazandıran medya platformu.