Ana sayfa Televizyon Kuaförüm Sensin 13 Mayıs 2019 kim birinci oldu – Puan Durumu

Kuaförüm Sensin 13 Mayıs 2019 kim birinci oldu – Puan Durumu

14
0
Kuaförüm Sensin 13 Mayıs 2019 kim birinci oldu - Puan Durumu

Kuaförüm sensin 31. bölümü 13 Mayıs 2019 Pazartesi günü saat 10:00 da Show TV kanalında hayranlarının karşısına çıkacak. Takımlar bir kez daha kendilerine verilen saç modelini en güzel şekilde yapmaya çalışacaklar. Bu haftanın ilk yapılacak olan saç modeli, saçla obje yapımı saçla obje yapımı ve simli taşlı makyaj yapmak için mücadele edecekler.

Kuaförüm Sensin yeni hafta yarışmacıları kim?

kuaför Necati Kökenek, makyöz Seda Emanet, model Narmin Aliyeva’dan oluşan birinci takım, kuaför Ferit Tural, makyör Can Özen model Begüm Özveri’den oluşan ikinci takım, kuaför Güven Ayhan, makyöz Emel Kızıltan, model Hilal Tunç’tan oluşan üçüncü takım ve kuaför Ramazan Arıkan, makyöz Saadet Dinçer, model Havva Cingöz’den oluşan dördüncü takım.

13 Mayıs 2019 pazartesi

Necati Kökenek-Seda Emanet: 11 puan

Ferit Tural-Can Özen: 4 puan

Güven Ayhan-Emel Kızıltan : 10 puan

Ramazan Arıkan-Saadet Dinçer : 5 puan

KUAFÖRÜM SENSİN 10 MAYIS 2019 CUMA HAFTA FİNALİ

Kuaförüm Sensin Show TV ekranlarında tüm hızı ile devam ediyor ve yine bir haftanın finali günü geldi. Kuaförüm Sensin 10 Mayıs kim elendi, haftanın kazanan takımı kim oldu? Hangi yarışmacılar gitti şimdiden hayranları araştırmaya başladı.

10 mayıs 2019 cuma

10 mayıs 2019 cuma günü Kuaförüm sensin yarışmasında “boya ve kesim yapmak” konsepti ile ekrana gelecek. Günün puanlamasında ise:

Güven-Emel 53 puan

Ramazan Saadet 48 puan

Necati-Seda 48 puan

Evrim-Çiğdem 37 puan ELENDİLER

Bu haftanın puanlaması yarışmanın bitimi ile burada olacak haber sitemizi takipte kalım. Evrim ve Çiğdem ikilisi yarışmaya veda etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here