Haber Gece Hattı

Kuaförüm Sensin Demet Kasar Kimdir? 20-25 Mayıs modelleri

Kuaförüm Sensin Demet Kasar Kimdir? 20-25 Mayıs modelleri
Ahmet Suat Yayla( ahmetsuatyayla@habergecehatti.com )
AHMET YAYLA Habergece hatti'nin muhabiridir. Liseden mezun olduktan sonra haber alanında eğitim aldı ve muhabir, yapımcı olarak çalıştı.
20 Mayıs 2019 - 19:33

Kanal D ekranında bir dönem ekranları kasıp kavuran Kısmetse Olur yarışması gelin adaylarından biri de Demet Kasar olmuştu.

Demet Kasar Kim?

Ortaokul mezunu, Demet Kasar bir butik işletiyor ve kahverengi gözlü, kova burcu ve aslen Çerkez kökenli. Demet Kasar İstanbul da yaşıyor.

Kuaförüm sensin Can ve Ferit’in modeli Demet Kasar kimdir? Demet, babası Çerkez annesi Karadenizli.

Tescilli evde kalmış birisi olduğunu. Kuaförler ile hiç arasının iyi olmadığını. Sadece 2-3 ayda bir kaynak yaptırmak için kuaföre gittiğini söyledi.

Emine Gündem kimdir?

Emine, 24 yaşında olan model eğitimini bankacılık okuyarak tamamladı. Trabzon’lu olan model laz şivesi ile konuşuyor. Kuaförler ile arası hep iyi olduğunu. Ramazan ve Saadet takımını sevdiğini aslında istediği takımın onlar olduğunu dile getirdi.

Melek Şahin Kimdir?

Melek 20 yaşında, İstanbul Kadıköy ilçesinde yaşıyor. Yarışmaya katılmasının bir arkadaşının tavsiyesi ile olduğunu, tam bir Kuaför alışkanlığı olan bir kişi her gün kuaföre gittiğini söyledi.

Seda Gülbenli kimdir?

Seda, yarışmaya geldiğinde köpeğini de getirdi Koko isimli köpeği ile stüdyodaydı. 19 yaşında, Manisa doğumlu ve İstanbul Üniversitesi’nde hala eğitimine devam ediyor. Kuaföre çok sık gittiğini en önemlisi daha hiç saçlarına boya yaptırmadığını söyledi.

Haber gece hattı, Televizyon, dizi film, magazin ve kültür sanat ile ilgili son dakika haber yazıları ile internete yeni bir heyecan kazandıran medya platformu.