Ana sayfa Film Haberleri Kulyas Lanetin Bedeli filminin konusu, hikayesi ve oyuncu kadrosu

Kulyas Lanetin Bedeli filminin konusu, hikayesi ve oyuncu kadrosu

11
0

Artık Türkiye’de de korku filmlerinde seviye yükselmeye başladı. Yönetmen koltuğunda Yunus şevkinin olduğu Kulyas lanetin Bedeli filmi Çok yakında beyaz perde de yerini almaya hazırlanıyor.

Bu film için sadece Türkiye’de değil yurt dışında da yayınlanacağı söyleniyor. Yunus Şefik bu film ile ilgili iddiasını ortaya koyuyor ve çok iyi bir film olduğunu belirtiyor. Yurt dışında da izlenmesi için film İngilizce altyazılı olarak da çalışmaları yapılıyor.

Kulyas lanetin Bedeli filmi çekimleri ise Ağva, Gebze ve Çatalca’da yapıldı. 6 köy ve 12 ayrı mekanda çekimler oldu. Senaryosunu Esma Şefik ve Miraç Kaya, çok önemli oyuncular Halil Kumova, Kübra Kılıçkaya, Nurdan Paksoy, Emre Kılınç yer aldığı gibi aynı zamanda, internet fenomenleri de bu filmde olacak. Fenomenlerden Gizem Tan, Can Yavuz da filmde kadroda yerini alıyor.

Filmin konusu yönetmen Yunus Şefik’in söylediğine göre; cin hikayesi olmasından dolayı oyuncular bayağı bir zorlanmışlar. Hatta sette bir hocanın dahi bulunmasını istemişler.

Yunus Şefik kendisinin de aynı şekilde oyuncularla beraber çok korktuğunu belirtirken, bazı sahnelerde çok korktuklarını Hatta bazı oyuncuların psikolojilerini dahi bozulduğunu belirtiyor.

Bütün bu yaşanan olaylara rağmen, Yunus Şefik çok iddialı olduğunu ve umutlu açıklamalar yapıyor. Yunus Şefik sadece filmi sinemada değil normal hayatı da çok etkileyeceğini söylüyor. Kulyas lanetin Bedeli filmi 10 Mayıs 2019 günü beyaz perdede izleyici ile buluşacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here