Ana sayfa KÜNYE

KÜNYE

 

İMTİYAZ SAHİBİ (Grantee)

Türkan Karadeniz Yayla
(info@habergecehatti.com)

 

BAŞ EDİTÖR (Editor in Chief)
Adnan Arı
(info@habergecehatti.com)

 

HABER EDİTÖRLERİ (News Editors)
Ahmet Yayla – ahmetsuatyayla@habergecehatti.com
Rıdvan Karadeniz – ridvankaradeniz@habergecehatti.com
Doğa Arlı – dogaarli@habergecehatti.com

 

REKLAM REZERVASYON

Adnan Arı
(reklam@habergecehatti.com)

 

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(info@habergecehatti.com)

 

ADRES

Telefon: 0545 717 15 25
Kasımpaşa Mahallesi 201 Sokak No: 8 Menderes / İzmir

ALTYAPI ve TEMA
WordPress
Haber Teması : thewp.com.tr

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Habergecehatti harici linklerin sorumluluğunu almaz. Her türlü sorunuz ve bilgi talebiniz için info@habergecehatti.com adresine e-posta gönderebilir veya iletişim kısmından bize yazabilirsiniz.

Hakkımızda
Haber gece hattı, televizyon, dizi film haberleri ve magazinin en ahlaklı olanını yazmaya karar vermiş, yaptığı haberlerde önce dürüstlük ilkesini benimsemiş bir platform. Haber gece hattı sitemizin dizi haberleri, film haberleri, televizyon, köşe yazılarının olduğu farklı bölümleri var. Haber gece hattı’nın yaptığı haberler sadece kendi eleştiri ve takip ettiği konular ile alakalı olup kendine özgündür. Haber gece hattı olarak gönüllü yazarlık verebiliyoruz. Bu sayede Haber gece hattı’nın daha iyi haberleri sunabilmesini sağlayacağına inanıyoruz. Yeni gönüllü yazarların bize iletişim bölümünden ulaşmalarını bekliyoruz.

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2017 habergecehatti.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habergecehatti.com’a aittir. habergecehatti.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habergecehatti.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
habergecehatti.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habergecehatti.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the habergecehatti.com. However, sometimes the habergecehatti.com uses third parties to process your information. habergecehatti.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the sitenizinadresi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the habergecehatti.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the sitenizinadresi.com and its services. When you use habergecehatti.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the habergecehatti.com cookies section of our full Privacy Policy.