Ana sayfa Biyografi Kuzgun Dizisi… Başkomiser Kudret kimdir? Gerçek Adı?

Kuzgun Dizisi… Başkomiser Kudret kimdir? Gerçek Adı?

20
0

Kuzgun dizisi tüm hızıyla devam ediyor. İlginç olayların yaşandığı bu dizide, başkomiser Kudret bazı isteklerde bulunuyor Ve Gündem oluyor. Kuzgun dizisi başkomiser Kudret kimdir? Kudret karakterini oynayan oyuncu gerçek adı hakkında bilinmeyenler…

Behram Adıvara ulaşmak isteyen Kudret başkomiser, Avukatlıktan ayrıldığı gün ortaya çıkıyor. Dila bazı isteklerde bulunuyor Ve bu istekleri gerçekleşiyor.

En son bölümünde Kuzgun dizisi Behram Adıvarın istekleri çok dikkat çekti. Behram Dila Bilgin ve Kuzgun ile olmayacak bir sürü işe imza atıyor.

Ama Dila, Behramın isteklerini yapmak istemiyor, silahlı bir çatışmasının ortasında kalıyor ve daha sonra başkomiser kudretin isteklerini yerine getirmeye başlıyor.

Yeni Yaşanan bu gelişmeler izleyici tarafından beğenildi ve Kuzgun dizisine kudretin katılmasıyla izleyici daha çok ekrana bağlanıyor. Kudret başkomiser Diladan büyük operasyonun içerisinde yer almasını istiyor.

Gelelim Kudret karakterini oynayan oyuncunun gerçek adı ne?

Senan Kara kimdir?

1978 İzmir doğumlu. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar tiyatro bölümünde eğitim almış Serhat Tutumluer ile 2007 yılında evlenmiş ve 1 çocuğu var. Daha önce de Vatanım Sensin dizisinde Veronica karakterini oynamıştır. Diğer oynadığı diziler ise Karakolda Ayna Var, Vatanım Sensin, kuzgun başarılı oyuncu birçok tiyatro gösterisinde de yer almıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here