Ana sayfa Dizi Haberleri Leke dizisi kaç bölüm sürecek? Leke’nin final tarihi belli oldu mu?

Leke dizisi kaç bölüm sürecek? Leke’nin final tarihi belli oldu mu?

8
0

Leke dizisi ne zaman final yapacak?

Yaz sezonunda Kanal D ekranlarında devam etmesi beklenen, leke dizisi ilk bölümü ile beraber izleyiciden tam not almayı başardı. İlk bölümü tekrarları dahi izlenen leke dizisinde, şimdi akla gelen sorular leke dizisi ne zaman final yapacak? ve Leke’nin final tarihi belli oldu mu? Soruları dolaşmaya başladı haberimizde bu detayları aktarmaya çalışacağız.

Leke’nin final tarihi belli oldu mu?

Başrollerin’de Burak Sevinç ve Melis Sezen’in rol aldığı leke dizisi eleştirmenler tarafından da beğenildi. Burak Sevinç bu Dizide oynamak için daha önce oynadığı Star TV’deki söz dizisinden ayrıldı. Söz dizisinde de oynadığı karakter Fethi ile beğenilen bir oyuncuydu.

Leke dizisindeki karakteri hakkında da Burak Sevinç’e destek çok fazla. Dizi beğenilmesine rağmen reytinglerde ilk bölümü ile başarılı olamadı ve 10. sırada yer buldu. Ancak beklenen reytingi alamasa bile oyuncuları ve dizi şarkıları ile gündemde kalmayı başardı, dizinin 20 bölüm yayınlanağı söylentileri var.

Tims B Yapım tarafından Yapılan dizi 20 bölüm olacağı şu anda konuşuluyor, kesin bilgiler bulunmuyor ama alacağı reytinglere göre daha da belirgin hale gelmesi bekleniyor.

Leke dizisi 2 bölümde neler olacak
Leke dizisi 2 bölümde neler olacak

2. bölümde neler olacak?

Yasemin Cem’in Murat’la tanıştıracağı sahne ekranda olacak. Cem, Murat ile tanışır bu tanışmadan sonra küçük çocuğun hayat mücadelesi ve masum halleri Cem’i çok etkiler. Yasemin at çiftliğine gidiyor, Murat ve Cem burada çok güzel bir gün geçirir.

Bu güzel gün bittikten sonra Murat’ın ortadan kaybolması Yasemin’i deli eder ve her yerde Murat’ı aramaya başlar. Yasemin’in evinde olan Şirin artık Yasemin tarafından istenmez. Çünkü başına gelen tüm olayların sorumlusu olarak Yasemin, Şirin’i görmektedir. Leke dizisi 23 Nisan Salı akşamı Kanal D ekranlarında izleyebilirsiniz.

Dizi ne kadar kaç bölüm sürmeli?

Bu Dizi hakkında görüşlerinizi taleplerinizi eleştirilerinizi haber Sayfamızın aşağısındaki yorum kısmında yazarak paylaşabilirsiniz. Dizinin kaç bölüm devam etmesini istediğiniz veya olumsuz eleştirilerinizi de saygı çerçevesi içerisinde iletebilirsiniz.

Kaynak: 2. bölümü fragmanı burada

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here