Ana sayfa Magazin “Murex D’or”… Demet Özdemir ile Can Yaman ödüle layık görüldü

“Murex D’or”… Demet Özdemir ile Can Yaman ödüle layık görüldü

6
0

Beyrut’ta 6 Nisan 2019 cumartesi düzenlenen bir gecede Demet Özdemir ile Can Yaman Arap hayranları tarafından çok büyük bir ilgi ile karşılandı.

Ödül töreni yapılmadan önce ulusal basın ile bir araya gelen erkenci kuş dizisi Fenomen ikilisi basının sorularını yanıtladılar.

Can Yaman ile Demet Özdemir’e Arap hayranlarını çok aşırı yoğun ilgilerinden dolayı izdiham yaşandı. Özdemir ile Yaman “en iyi kadın oyuncu” ve “en iyi erkek oyuncu” ödülüne layık görüldü ve ödüllerini Türkiye Beyrut Büyükelçisi Hakan çakıl verdi. Gecede Can Yaman şu konuşma ile teşekkürlerini dile getirdi.

“Merhaba, öncelikle Murex D’or jüri üyelerine ödül için minnettarım. Dizimizin her bölümü için saatlerce çalıştık ve inanılmaz emek harcadık, bir sürü fedakarlık yaptık ve bunların hepsi ülkemizde geniş bir izleyici kitlesi tarafından takdir buldu.

Bu bizi çok gururlandırıyor ve mutlu ediyor. Bu inanılmaz bir his. Bu yıl ülkemizde de bir çok ödül aldık ancak bu ödül yurt dışından gelen ilk ödül olması ayrıcalıklı kılıyor.

İlk etapta bizi bir araya getiren prodüktörümüz Faruk Turgut’a teşekkür ederim. Yönetmenimize, iş arkadaşlarımıza, menajerlerimize, ailem ve arkadaşlarım dahil herkesin sevgisi başarıma katkıda bulundu.

Ama özellikle efsanevi rol arkadaşım Demet Özdemir’le aramızdaki inanılmaz uyumdan bahsetmek istiyorum.

Birbirimizi her zaman destekledik ve bu yıl daha önce de aldığım ödüllerde söylediğim gibi bu ödülün yarısı onundur.”

Güzel oyuncu Demet Özdemir ise ödülünü aldığı esnada şu konuşmayı yaptı; “Uzun bir yolculuk benim için.

Hayallerimin gerçekleştiğini görmek benim için çok gurur verici. Burada olmaktan çok mutluyuz herkese çok teşekkür ederim.”

Kaynak: Startv.com.tr

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here