Ana sayfa Televizyon Müslüm filminin yıldızı Şahin Kendirci Eser Yenenler Show’da!

Müslüm filminin yıldızı Şahin Kendirci Eser Yenenler Show’da!

11
0

Eser Yenenler Show bu haftada çok sevilen sanatçıları programına konuk etti. Şahin Kendirci, İlhan Şeşen ve Saba Tümer gibi ünlüler konuk oldu.

Özellikle bu yıla damga vuran Müslüm filmi oyuncusu, Şahin Kendirci bilindiği üzere güzel bir oyunculuk başarısı göstermiş ve Müslüm Gürses’in çocukluğunu oynamıştı.

Filmde gösterdiği performans ile Türkiye’de dikkatleri üzerine çeken Şahin Kendirci, Eser Yenenler Show da konuk oldu ve kendisi ile güzel bir sohbet gerçekleştirildi.

Şahin Kendirci kimdir?

Aslen Adanalı, daha önce Yetenek Sizsiniz ve O ses çocuklar yarışma programında ismini duyurmuştu. 2001 doğumludur. O ses çocuklar da 1. olan Şahin Kendirci, uzun süre Türkiye’de isminden söz ettirmiş bir genç.

ESY programına davet edildiğinde adeta stüdyo ayağa kalktı yıkıldı çok büyük bir sevgi gösterisi oldu. Yetenek Sizsiniz programında ki ufak olduğu görüntüleri verildi. Sesi gerçekten güzel.

Daha sonra 3 Adam show programında da katıldığı görüntüleri verildi. Eser Yenenler Show çarşamba geceleri 23:15’te TV8 ekranlarında!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here