Ana sayfa Televizyon Nuray Sayarı 13 Mayıs 2019 haftalık tüm burç yorumları! Beyaz Tv

Nuray Sayarı 13 Mayıs 2019 haftalık tüm burç yorumları! Beyaz Tv

92
0
Nuray Sayarı 13 Mayıs 2019 haftalık tüm burç yorumları! Beyaz Tv

Ünlü astrolog Nuray Sayarı 13 Mayıs 2019 Pazartesi günü Beyaz TV kanalında Nur Viral’in sunduğu, Hayatta herşey var 13 Mayıs programında 12 burcun haftalık yorumlarını önemli detaylarını anlatacak.

Koç burcundan balık burcuna haftayı neler bekliyor Nuray Sayarı tüm açıklamaları ile videosunda bulabileceksiniz. Video güncellenecektir…

13 Mayıs haftalık burç yorumları şu şekilde:

Koç Burcu: Koç Burçları, haftaya işinizle ilgili önemli ilişkiler kurarak başlayacaksınız. Kendinizi geliştirmek için yapabileceğiniz bütün girişimleri yapıyorsunuz. Size katkıda bulunacağını düşündüğünüz insanlarla bağlarınızı kuvvetlendiriyorsunuz. Bu hafta içerisinde yaşadığınız yerle ilgili önemli değişiklikler söz konusu olabilir. Eğer yurtdışına çıkma planınız varsa bununla ilgili hızlı bir şekilde harekete geçmelisiniz. Çünkü bu günlerde yapacağınız işler oldukça yolunda gidecek gibi görünüyor. İlişkinizde ise genel huzurlu seyrin dışına çıkacak bazı sorunlar söz konusu olabilir sevgili okuyucuları. Genel olarak uyumlu olduğunuz partnerinizle kesiştiğiniz bazı noktalar var bu noktalar her iki taraf için de fazlasıyla hassas. Bu nedenle görmezden gelemeyeceğiniz ve oturup ciddi bir şekilde konuşmanızı gerektiren bir durumun içinde bulacaksınız kendinizi. Eğer bu hassas durumda sinirlerinize hâkim olamazsanız gerilim sizi bir kopuşa sürükleyebilir. İstemediğiniz sonuçlarla karşılaşmamak için sakin olmaya özen göstermelisiniz. 19 Kasım 2018 haftasına ait Koç Burcu haftalık burç yorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz. . .

Boğa Burcu : Boğa Burçları, haftanın ilk günlerinden itibaren kendinizi ilişkinizle ilgili gelecek planları yaparken bulacaksınız. Bunun yanında iş hayatınızın zorunlulukları sizi bekliyor olduğundan ne tarafa yetişeceğinizi şaşırabilirsiniz. Sıkıntılı ve sıkışık durumunuzu çözmenizin tek yolu iyi planlama yapmak olacaktır sevgili Boğa Burçları. Eğer kendinizden eminseniz atacağınız adımların da sizi zorlamaması gerekir. Tereddüde düşmeden ilerlemek sizin için çok önem arz ediyor. İlişkinizdeki tutku ve saygı sayesinde kendinizden ve sevdiğiniz kişiden eminsiniz sevgili okuyucuları. Hafta ortalarına doğru işinizle ilgili yoğunluğu halledip ilişkisel meseleleri çözme çalışmalarına başlayabilirsiniz. İş yaşantınızda oldukça uyumlu ve çalışma arkadaşlarınızın sınırlarına saygı gösteren bir yapıya sahipsiniz. Çoğu zaman istemediğiniz davranışlar görüyor olsanız da huzurunuzun kaçmaması için görmezden gelmeyi tercih ediyorsunuz. Ancak iş sizin sınırlarınıza girmeye başladığı zaman sessiz kalmayı beceremeyeceksiniz. 19 Kasım 2018 haftasına ait Boğa Burcu haftalık burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz. . .

İkizler Burcu: İkizler Burçları, bu hafta sizin için kişisel gelişim açısından oldukça doyurucu olacak. Özellikle ilişkilerinizde geçmişte yaptığınız hatalarınızı gözden geçirerek kendinize daha farklı konumlar almaya çalışacaksınız. Alışkanlık haline getirdiğiniz gelip geçici ve duygu yoğunluğunun olmadığı ilişkiler kesinlikle artık sizi rahatsız etmeye başlamış durumda. Bu nedenle de artık bu bakışınızı bir kenara bırakıp gerçekten sizin başınızı döndürecek ve diğer bütün şeylerden vazgeçmenizi sağlayacak olan kişinin peşinde olacaksınız sevgili okuyucuları. Bu hafta ortasına doğru karşınıza bu kişiyle tanışma fırsatı çıkabilir. Ancak geçmişten gelen alışkanlıklarınız bu değerli ilişki ihtimalini kaçırmanıza neden olabilir, dikkatli olmalısınız sevgili İkizler Burçları. Yeni başlayacak bu ilişkiyle ilgili bazı mekânsal sorunlar yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız yerden çok uzakta yaşayan bir kişi olabilir. Bu da ilişki için mücadele etmeniz gerektiğini gösteren şeylerden biri olduğundan ne yapacağınızı kestiremeyebilirsiniz. 19 Kasım 2018 haftasına ait ikizler Burcu haftalık burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz. . .

Yengeç Burcu: Yengeç Burçları, hayatınızın oldukça sıkıntılı olduğu günlerden geçiyorsunuz. Ancak bu yeni haftayla birlikte sıkıntılarınızı üzerinizden atacağınız etkiler sizi bulacak. Sorunlarınızın aslında çözümsüz olması söz konusu değil. Buna rağmen siz içinde bulunduğunuz koşullarda her şeye çok karamsar bakmaya meyilli görünüyorsunuz sevgili Yengeç Burçları. Hayatın gerçekleriyle ve sorumluluklarınızla bir yandan uğraşırken bir yandan da içinizdeki huzursuzlukla uğraşmak sizi çok yoruyor. Sıkıntılarınızın başında iş hayatınızın huzursuz olması yatıyor. Siz kendinize uygun bir işte çalışmadığınızı düşündükçe verimli olma ihtimaliniz kesinlikle bulunmuyor sevgili okuyucuları. Bunun için nasıl bir değişiklik yapmanız gerekiyorsa bu hafta ortasına doğru bun gerçekleştirmek isteyeceksiniz sevgili Yengeç Burçları. Aksi halde kendinizi bir kısırdöngünün içinde boğabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra kişisel gelişiminizle ilgilenmek de sizi kuvvetlendiren şeylerden olacaktır. 19 Kasım 2018 haftasına ait Yengeç Burcu haftalık burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz. . .

Aslan Burcu:Aslan Burçları, aşk hayatınızla ilgili genel olarak kendinizi bırakmış bir durumdasınız. Bu hafta hayatınızda ciddi bir ilişkinin olup olmaması gerekliliği üzerine düşünüyorsunuz. Kendinizi yalnız ve sorunsuz bir insan olarak görme arzusundasınız. Bu tavrınızın nedeni daha önceki ilişkilerinizden ağzınızın yanmış olması sevgili Aslan Burçları. Ancak ilişkilere tamamen küsmek yerine kendinize uygun olabilecek olgunlukla birilerini aramayı deneyebilirsiniz. Saygı ve sevgi çerçevesinde kuracağınız bir ilişki sizi mutlu edebilir. Hafta ortalarına doğru iş yaşantınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Emek verdiğiniz işlerin ilerleyebilmesi için işinizin içine başkalarının görüşlerini de katabiliyor olmanız önemlidir sevgili okuyucuları. Hafta sonuna doğru bütün sorunlarınızı bir kenara bırakıp seyahat planlamaları yapabilirsiniz. Bu seyahat sizin işinizle ya da özel hayatınızla belki de ailenizle ilgili bir durum olabilir. Her halükarda bu yapacağınız seyahat sonrasında kendinizi yenilenmiş ve sakinleşmiş hissedeceksiniz. 19 Kasım 2018 haftasına ait Aslan Burcu haftalık burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz. . .

Başak Burcu: Başak Burçları, haftanın ilk günlerinde hayatınızda olan insanlarla ilgili meseleler gündeminizi meşgul ediyor olabilir. Kendinizi sosyal ortamların kaosunun içinde bulacaksınız. Çevrenizde çok fazla insan olmasından hoşlanmıyor olsanız da insanların desteğini görmezden gelmemelisiniz. Aile hayatınız bu hafta başlarında almanız gereken kararlar olacak sevgili Başak Burçları. Özellikle ev yaşantınızı ve sizin sorumluluğunuzda olan kişileri ilgilendiren düzenlemeler sizin süzgecinizden iyice bir geçecek. Siz sorunları herkes için en faydalı olacak şekilde çözmeye çalışıyorsunuz. Tabi bununla birlikte de insanlar sizin kararlarınıza saygı göstersin istiyorsunuz sevgili okuyucuları. İş yaşantınızda diğer insanların yardımına ihtiyaç duyduğunuzu kabul etmezseniz sizi zor ve yoğun bir hafta bekliyor olacak sevgili Başak Burçları. Bu şekilde karşınızdaki problemlerin boyutunu daha iyi anlayabiliyor ve elinizdeki işleri daha hızlı bitirebiliyorsunuz. Bu yöntem maddi olarak da sizi kazançlı çıkaracaktır. 19 Kasım 2018 haftasına ait Başak Burcu haftalık burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz. . .

Terazi Burcu: Terazi Burçları, insan ilişkilerinizde genelde çok kibar davranmıyorsunuz ve biri size kırıldığı zaman bunun onun sorunu olduğunu düşünüyorsunuz. Ancak insanlara karşı daha ılımlı yaklaşmalı ve davranışlarınızın sorumluluğunu üstlenmelisiniz. Herkesin sizin gibi düşünmek zorunda olmadığını unutmamalısınız. Böyle yaptığınız zaman insanların sizi daha çok dinlediğini ve sizinle daha iyi iletişimler kurduğunu göreceksiniz sevgili okuyucuları. Özellikle iş ortamınızda bunu yapmanız işlerinizi ilerletmeniz ve diğer insanlardan yardım almanız hususunda oldukça etkili olacaktır. Aile hayatınızda yine iletişimle ilgili sorunlar yaşıyorsunuz sevgili Terazi Burçları. Almanız gereken ortak kararlar olmasına rağmen siz her şeyi tek başınıza yönetmek istiyorsunuz. Bunun mümkün olmayacağını bilmelisiniz ve karşınızdaki insanların sınırlarını da gözetmelisiniz. Maddi anlamda iş hayatınızda çok büyük bir gelir elde edebileceğiniz bir hafta olmasa da yine de kendinize yetebilecek durumda olmanız sizi rahatlatıyor. 19 Kasım 2018 haftasına ait Terazi Burcu haftalık burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz. . .

Akrep Burcu: Akrep Burçları, haftanın ilk günleri sizin için bir iç hesaplaşmayla geçebilir. Geçmişte neler yaptınız ve nerelere ulaştınız gelecekte neler yaparsanız aynı sorunları tekrar yaşamazsınız bunları gözden geçiriyorsunuz. Geleceğe yönelik yeni adımlara atmanız için oldukça önemli olan bu hesaplaşmada duygularınıza kapılmazsanız en iyi sonuca ulaşabileceksiniz sevgili Akrep Burçları. Romantik ilişkinizde görünürde her şey yolunda gidiyor. Ancak içten içe sizi kemiren bazı şeyleri bu hafta artık görmezden gelemeyeceksiniz sevgili okuyucuları. Birlikte olduğunuz kişide gözünüze batan çok fazla şey var ve siz bunlara baktıkça hayalinizdeki kişinin o olmadığını düşünerek ilişkiye daha fazla devam edemeyeceğinizi hissediyorsunuz sevgili Akrep Burçları. Hayalinizdeki ilişkiye hiçbir zaman ulaşamayacak olma ihtimalinizi de düşünüyorsunuz fakat duygusal anlamda bu karmaşa bu hafta sonuna kadar sizi yoracak bir mesele olarak kalacak. Düşüncelerinizi başka yönlere çevirmek isteyebilirsiniz. 19 Kasım 2018 haftasına ait Akrep Burcu haftalık burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz. . .

Yay Burcu : Yay Burçları, haftanın ilk günlerinde üzerinizde oldukça yapıcı bir enerji hissedeceksiniz. Geçmiş günlerde yaşadığınız hüzünlü günlerin ardından kendinizi adeta daha da güçlenmiş gibi hissediyorsunuz. Sizin için yaşanan sorunlar her zaman yeni ve güzel şeylerin sancılarıdır. Bu nedenle hiçbir zaman çok çalışmaktan, sıkıntıya girmekten kaçmazsınız sevgili Yay Burçları. Üzerinizdeki bu olumlu enerji sizi yalnız hareket etmeye sevk ediyor. Buna rağmen hafta içinde yapacağınız işlerde düşüncelerini dikkate almanız gereken insanlarla birlikte hareket etmeniz gerekiyor. Her ne kadar siz işinizi biliyor olsanız da başka insanların öğrenmeleri için de alan açmak sizin ne kadar alçak gönüllü olduğunuzun göstergesi olacaktır sevgili okuyucuları. Bu hafta ortasına doğru yoluna girecek olan işlerinizin ardından kendinizi duygularınızla baş başa bulacaksınız. Bazı iç hesaplaşmaları yapmanın vakti geldi de geçiyor bile. Bunlardan artık kaçış olmayacağını yaşadığınız bir olay sayesinde anlayacaksınız. 19 Kasım 2018 haftasına ait Yay Burcu haftalık burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz. . .

Oğlak Burcu: Oğlak Burçları, Pazartesi kendiniz oldukça huzurlu hissederek güne başlayacaksınız. Bu hissiyatın hafta sonunuzu güzel geçirmenizle ilgili olduğunu düşünüyorsunuz. Ancak gün içinde anlayacaksınız ki asıl sebep günlerinizi geçireceğiniz yeni ortamlardan hoşnut olmanız size kendinizi güvende hissettiriyor. Bunun yanında aşk yaşantınızda da her şeyin yolunda gideceği bir gün olacak sevgili Oğlak Burçları. Sanki bugün sizin etrafınızda uçuşan kelebekler, şarkı söyleyen kuşlar dolanıyor gibi hissediyorsunuz. Hayatın bütün güzelliklerine algılarınız öylesine açık ki sizi görenler mutluluğunuzu kıskanıyorlar sevgili okuyucuları. İçinizde hissettiğiniz bu güç ve neşe size her şeyin üstesinden gelmenizi sağlayacak yetiyi verecektir. Kendinizi hem bedensel hem de ruhsal olarak çok güçlü hissediyorsunuz sevgili Oğlak Burçları. Bu sayede de insanlarla iletişime fazlasıyla açık olacağınız ve insanların beğenisini kazanacağınız bir gün sizi bekliyor. 19 Kasım 2018 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Kova Burcu: Kova Burçları, bu hafta başında Pazartesi sendromu yaşayabilirsiniz. Çünkü ilk günden itibaren bütün sorumluluklarınız bir bir üzerinize binecek. Özellikle sosyal anlamda halletmeniz gereken işler için artık bir kaçış noktanızın kalmadığını göreceksiniz. Topluluk olarak yapmanız gereken bir işle ilgili insanların size ihtiyaç duyduğunu biliyorsunuz sevgili Kova Burçları. Ancak bu sorumluluktan uzun zamandır kaçıyorsunuz sevgili okuyucuları. Fakat yapacağınız bu iş sizin için de oldukça olumlu sonuçlar doğuracak. Bunu da göz önünde bulundurarak kendinizi insan içine atmaya biraz daha hevesli olursanız hem kendinizi hem de diğer insanları fazlasıyla mutlu edeceksiniz. Kendinizle ilgili birçok kişisel sorgulama içindesiniz sevgili Kova Burçları. Aynısını çevrenizdeki insanlara da yapıyorsunuz ve gördüğünüz herkesin mükemmel olmasını bekliyorsunuz. Bunun mümkün olmadığını ve herkesin olduğu haliyle güzel olduğunu anlayacağınız olaylar yaşayacaksınız. Olayları akışına bırakmak rahatlatıcı olabilir. 19 Kasım 2018 haftasına ait Kova Burcu haftalık burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hafta diliyoruz. . .

Balık Burcu: Balık Burçları, Pazartesi günü oldukça evhamlı bir gün geçirebilirsiniz. Nasıl bir geleceğiniz olacak, parayla ilgili sorunlarınızı halledebilecek misiniz, sağlığınız yeterince yerinde mi soruları kafanızda dönüp duruyor. Aslında her şey sonunda olacağına varıyor fakat böyle düşünmek sizin kişilik yapınıza hiç uygun değil sevgili Balık Burçları. Siz her şeyle ilgili bütün ihtimalleri bir bir düşünüp zamanı geldiğinde de o ihtimallerden herhangi birini kolayca seçebilmeyi tercih edersiniz. Ancak bugün için bu taktiğiniz uygun olmayabilir sevgili okuyucuları. Çünkü böyle yaparak kendinize fazlasıyla eziyet ediyorsunuz. Yapabileceğiniz her şeyi yaptıktan sonra hala evham yapmanızın gereği yoktur, bu sizi yormaktan başka bir işe yaramaz. Bugün kendinizi çok sosyal hissetmiyorsunuz. Kalabalık ortamlardan kaçmak ve kendi başınıza kalmak isteyeceksiniz sevgili Balık Burçları. Bununla birlikte dostlarınızla görüşüp sakin sohbetler etmeyi de arzuluyorsunuz. 19 Kasım 2018 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here