Ana sayfa Televizyon Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları 15 Nisan – 22 Nisan 2019 (Beyaz...

Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumları 15 Nisan – 22 Nisan 2019 (Beyaz TV)

7
0

Nur Viral’in sunduğu hayatta her şey var programı 15 Nisan 2019 Nuray Sayarı burç yorumları Beyaz TV ekranlarında izleyicisi ile olacak.

Astrolojinin uzman isimlerinden Nuray Sayarı bu hafta burçları hangi sürprizlerin beklediğini ve ne gibi etkiler olacağını Açıklıyor. Nuray Sayarı’nın eşsiz yorumuyla her pazartesi olduğu gibi Beyaz TV ekranlarında bu hafta da tüm gelişmeleri aktaracak.

Hangi burç hangi doğum tarihine denk geliyor tablosu aşağıda

Kova Burcu tarihi : 22 Ocak – 19 Şubat
Balık Burcu tarihi : 20 Şubat – 20 Mart
Koç Burcu tarihi :   21 Mart –  20 Nisan
Boğa Burcu tarihi :  21 Nisan – 21 Mayıs
İkizler Burcu tarihi : 22 Mayıs – 22 Haziran
Yengeç Burcu tarihi  : 23 Haziran – 22 Temmuz
Aslan Burcu tarihi  : 23 Temmuz – 22 Ağustos
Başak Burcu tarihi  : 23 Ağustos – 22 Eylül
Terazi Burcu tarihi  : 23 Eylül – 22 Ekim
Akrep Burcu tarihi  : 23 Ekim – 21 Kasım
Yay Burcu tarihi  : 22 Kasım – 21 Aralık
Oğlak Burcu tarihi  : 22 Aralık – 21 Ocak

Özellikle Gündüz kuşağı programları denilince, Beyaz TV Nuray Sayarı’nın her pazartesi konuk olarak katıldığı Hayatta her şey var programı en çok izlenen ve takip edilen programlardan bir tanesi.

Seyirciler Beyaz TV Nuray Sayarı haftalık burç yorumlarını merak ile bekliyorlar. Nur viral programda Nuray Sayarı’yı konuk ediyor ve eğlenceli dakikaların yaşanmasına sebep oluyor. Nuray Sayarı burçları tek tek haftalık gelişmelerini açıklıyor.

En son bölümünde tüm burç yorumlarını aktaran Nuray Sayarı, hangi konulara değinmişti aşağıda verdiğimiz YouTube video linkinden takip edebilirsiniz.

Nuray Sayarı Beyaz TV 15 Nisan 2019 Pazartesi günü ekrana gelecek olan burç yorumları bölümünü haber sitemizden takip edebilirsiniz. Beyaz TV Nuray Sayarı 15 Nisan 2019 haftanın ritüeli ne olacak yine haber sayfamızda bulabileceksiniz.

Orijinal YouTube resmi sayfasının vermiş olduğu videoları buradan bulabilirsiniz. Programın bitimiyle birlikte haberimizi güncelleyerek sizlere paylaşmaya gayret edeceğiz, bizi takip etmeye devam edin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here